|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
با حکم استاندار خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عضویت ستاد پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران منصوب شد

گروه خبر/طی حکمی از سوی "محمدصادق معتمدیان" استاندار خراسان رضوی و رییس ستاد استانی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران "محمد علایی" مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی به عضویت ستاد استانی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران خراسان رضوی منصوب شد.

  عمومی
  1400/04/26
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

ضرورت توجه به پدافند غیر عامل از آغاز تا پایان بهره برداری پروژه ها

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: پدافند غیر عامل به دلیل مباحث امنیتی و استحکام بنا باید از آغاز تا پایان بهره برداری برای تمام پروژه ها مد نظر قرار بگیرد.

  عمومی
  1399/12/02
مدیریت بهره‌برداری از سدهای آب شرب مشهد:

اورهال تجهیزات اتاق شیر سد طرق با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان طی دو ماه صورت گرفت

مدیریت بهره‌برداری از سدهای آب شرب مشهد گفت: وظیفه شیرهای سیلندری ثابت نگه داشتن و تنظیم دقیق ارتفاع آب در حوضچه آب‌گیر به منظور فراهم کردن شرایط کار دریچه نیرپیکی است.

  عمومی
  1399/09/11
معاون آبفای وزیر نیرو:

20 درصد از کسری آب کشور متعلق به خراسان رضوی است

معاون آبفای وزیر نیرو با بیان اینکه 20 درصد از کسری آب کشور از آن خراسان رضوی است، گفت: هم اکنون در ۱۷ استان برنج کاشته می شود که این آمار فاجعه بار است زیرا در خوزستان ۴ برابر سال گذشته برنج کاشته شده است.

  عمومی
  1398/06/21
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

شناسایی مشکل فاضلاب خانگی حاشیه شهر مشهد طی سه ماه آینده

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طی سه ماه آینده با همکاری دو شرکت آب منطقه ای و آب و فاضلاب مشهد تعداد روستاهایی که دارای فاضلاب خانگی هستند شناسایی و حجم فاضلاب منتهی به کشف رود مشخص می شود.

  عمومی
  1398/06/21
استاندار خراسان رضوی مطرح کرد:

انتقال آب از دریای عمان با هدف مدیریت یکپارچه آب و خاک انجام می شود

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه طرح انتقال آب از چابهار به شرق کشور مورد تائید مقام معظم رهبری قرار گرفته است، گفت: این اقدام با هدف مدیریت یکپارچه آب و خاک در شرق کشور انجام می شود.

  عمومی
  1398/06/20
مدیرعامل شرکت آب منطقه خراسان رضوی:

تخلیه روستاهای شرق کشور بر مبنای نیاز آبی/طرح سازگاری با کم آبی در کنار طرح انتقال آب پاسخگوی نیاز آبی شرق کشور

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با بیان اینکه تخلیه روستاهای شرق کشور براساس نیاز آبی بوده است، گفت: با توجه به گرم شدن زمین طرح سازگاری با کم آبی برای مقابله با کمبود آب کافی نیست و ما نیازمند شیرین سازی و انتقال آب از دریای عمان هستیم.

  عمومی
  1398/06/20

مراسم تفاهم نامه پرواز گردشگری سد چالی دره طرقبه به سد چهچهه کلات برگزار گردید.

به گزارش روایط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی مراسم تفاهم نامه پرواز گردشگری سد چالی دره طرقبه به سد چهچهه کلات برگزار گردید.

  عمومی
  1396/10/30

برگزاری جلسه اطلاع رسانی در امور آب شهرستانهای استان خراسان رضوی

جلسه اطلاع رسانی در امور آب شهرستانهای استان خراسان رضوی برگزار گردید

  عمومی
  1396/10/20

انسداد 556 حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان خراسان رضوی

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از انسداد 556 حلقه چاه غیرمجاز در سطح این استان طی 6 ماهه اول سال 96 خبر داد.

  عمومی
  1396/07/23
در حاشیه مراسم کلنگ زنی طرح انتقال پساب از تصفیه خانه خین عرب عنوان شد؛

جایگزینی پساب تصفیه خانه خین عرب با چاه های کشاورزی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مدیر عامل این شرکت در حاشیه مراسم کلنگ زنی طرح انتقال پساب از تصفیه خانه خین عرب به مشهد از جایگزینی این پساب با چاه های کشاورزی خبر داد.

  عمومی
  1396/06/16

مراسم کلنگ زنی طرح انتقال پساب از تصفیه خانه خین عرب به غرب مشهد با حضور سرپرست وزارت نیرو

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مراسم کلنگ زنی "طرح انتقال پساب از تصفیه خانه خین عرب به غرب مشهد" با حضور سرپرست وزارت نیرو، مسئولان و مدیران استانی صبح امروز صورت گرفت.

  عمومی
  1396/06/16
معاون رئیس جمهور در بازدید از پروژه رودخانه تاریخی "کشف رود"؛

کشف رود، نماد اراده و همکاری ملی

معاون رئیس جمهور در حاشیه سفر رئیس جمهور و هیات دولت به خراسان رضوی، پروژه رودخانه تاریخی "کشف‎رود" را نمادی از اراده و همکاری ملی عنوان کرد.

  عمومی
  1395/12/19
قائم مقام وزیر نیرو در آیین بهره برداری از سد "چهچهه" شهرستان کلات؛

اقدامات آبی شرط اصلی پایداری امنیت و استقرار عدالت در توسعه

قائم مقام وزیر نیرو شرط اصلی برای پایداری امنیت و استقرار عدالت در توسعه را اقدامات آبی عنوان کرد.

  عمومی
  1395/12/18

سد چهچهه در خراسان رضوی بهره برداری شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، بهره برداری از سد "چهچهه" در شهرستان کلات خراسان رضوی با حضور ستار محمودى، قائم مقام وزیر نیرو، ظهر امروز آغاز شد.

  عمومی
  1395/12/18

بازگشایی مجدد آزمایشگاه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

در راستای تحقق اهداف و ماموریت های شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در صیانت از حفاظت کیفی و جلوگیری از آلودگی منابع آب، به بروزرسانی و بهسازی تجهیزات و تکمیل و توسعه آزمایشگاه این شرکت اقدام شد.

  عمومی
  1395/10/01
با حضور رئیس‌جمهوری؛

طرح آبرسانی از سد "ارداک" به مشهد افتتاح شد

طرح آبرسانی از «سد ارداک به مشهد مقدس» صبح امروز با حضور رئیس‌جمهوری و وزیر نیرو افتتاح شد.

  عمومی
  1395/09/11

کسب رتبه نخست شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در ارزیابی عملکرد نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان

نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان خراسان رضوی به منظور تقدیر از دستگاه های برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در راستای پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و سیاست‎های ابلاغی نظام اداری و اهداف دولت تدبیر و امید مبنی بر نهادینه نمودن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

  عمومی
  1395/07/10
قائم مقام وزیر نیرو در نشست بررسی پروژه‌های مشهد 2017؛

استان خراسان رضوی پیشرو در مدیریت آب‎های زیرزمینی است

جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان خراسان رضوی با موضوع بررسی اقدامات و برنامه‎های شرکت های وابسته به وزارت نیرو در ارتباط با اجرای پروژه های مشهد 2017 با حضور قائم مقام وزیر نیرو در روز چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ماه در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد.

  عمومی
  1395/06/24

هشتمین جلسه تامین آب شهر مقدس مشهد با حضور قائم مقام وزیر نیرو

هشتمین جلسه تامین آب شهر مقدس مشهد با حضور قائم مقام وزیر نیرو، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی، مدیران عامل شرکت‎های آب منطقه‎ای خراسان رضوی، آبفای استان، مشهد و روستایی در روز چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ماه در شرکت آب منطقه‎ای برگزار شد.

  عمومی
  1395/06/24

امضای تفاهم‎نامه همکاری مشترک بین دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی

همکاری مشترک دانشگاه فردوسی مشهد و شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی در راستای اجرای طرح احیا و تعادل‎بخشی منابع آب زیرزمینی با توجه به کمبود شدید منابع آب و بحران کم آبی در کشور با امضای تفاهم‎نامه‎ای بین طرفین، آغاز شد...

  عمومی
  1395/03/19

تاکید دادستان عمومی و انقلاب مشهد بر آزادسازی رودخانه "ارداک"

دادستان عمومی و انقلاب مشهد صبح یکشنبه در بازدید از سد ارداک، بر رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه این سد به منظور رفع نگرانی مردم برای تامین آب شرب مشهد تاکید کرد...

  عمومی
  1395/02/27
پس از 13 سال برای اولین بار

سد "زاوین" در خراسان رضوی سرریز شد

در پی بارندگی‎های اخیر، پس از پر شدن ظرفیت سد زاوین، این سد سرریز شد...

  عمومی
  1395/02/07

نشست مشترک شورای اجرایی جمعیت ناجیان آب و مدیرعامل آب خراسان رضوی

به مناسبت فرا رسیدن سال نو، نشست هم اندیشی شورای اجرایی جمعیت ناجیان آب به میزبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور مدیرعامل و معاونان برگزار شد...

  عمومی
  1395/01/30

بازدید رئیس کل دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و جمعی از مسئولین از کشف‎رود

در روز سه شنبه بیست و چهارم فروردین ماه رئیس کل دادگستری خراسان رضوی به همراه دادستان عمومی و انقلاب استان، جمعی از اعضای شورای حفظ حقوق بیت المال و مدیرعامل شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، ضمن بازدید از کشف‎رود، از اقدامات انجام شده در راستای آزادسازی و ساماندهی این رودخانه تاریخی دیدن کردند...

  عمومی
  1395/01/25

احیای دشت نیشابور از طریق توسعه و پیاده‎سازی مدیریت مشارکتی پایدار منابع آب زیرزمینی

در راستای ابلاغ دستورالعمل توسعه و پیاده سازی مدیریت مشارکتی منابع آب زیرزمینی از سوی وزارت نیرو و براساس هماهنگی و برنامه ریزی شرکت مدیریت منابع آب ایران برای استفاده از خدمات فنی موسسه مورانومیرای از کشور ژاپن در روز جمعه بیست و سوم بهمن ماه، استاد وادا و استاد ناکاتا هیات اعزامی آن موسسه به منظور بررسی مقدماتی ظرفیت های محلی برای طرح ریزی پروژه استقرار مدیریت مشارکتی پایدار آب زیرزمینی از طریق ابتکار عمل کشاورزان و جوامع محلی، از دشت نیشابور و روستاهای کاریزک کنار کال و باقریه بازدید بعمل آوردند...

  عمومی
  1394/11/26

بهره برداران و حقابه داران مهم ترین نهاد در مدیریت بحران آب هستند

محمدحسین جعفری در برنامه زنده تلویزیونی اشاره در روز شنبه بیست و چهار بهمن ماه عنوان کرد: اگرچه در شورای حفاظت منابع آب استان و شهرستان ها، نهادهای مختلفی همچون امور آب، جهاد کشاورزی، فرمانداری، نیروی انتظامی و ... همکاری دارند؛ اما تجربه نشان داده بدون مشارکت و دغدغه مندی بهره برداران هر شهرستان، امکان نجات منابع آب و جلوگیری از پیامدهایی همچون فرونشست زمین وجود نخواهد داشت...

  عمومی
  1394/11/25

برگزاری نشست مدیریت مشارکتی منابع آب دشت نیشابور با همکاری موسسه بین المللی مورانومیرای ژاپن

نشست طرح ریزی مدیریت مشارکتی پایدار منابع آب از طریق ابتکار عمل کشاورزان و جوامع محلی در دشت نیشابور با همکاری فنی موسسه بین المللی مورانومیرای ژاپن با حضور مسئول پروژه مدیریت مشارکتی منابع آب در وزارت نیرو و همچنین جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای و سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در روز چهارشنبه بیست و یکم بهمن ماه در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد...

  عمومی
  1394/11/24

مانور پدافند غیرعامل بازگشایی دریچه‎های تخلیه کننده تحتانی سد طرق برگزار شد

مانور پدافند غیرعامل بازگشایی دریچه‎های تخلیه کننده تحتانی سد طرق در روز دوشنبه 19 بهمن ماه با حضور محمدحسین جعفری، مدیرعامل شرکت آب منطقه‎ای استان، حمیدرضا بابایی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی، حجت علی شایانفر، مدیرکل مدیریت بحران استانداری و جمعی از معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه‎ای، استانداری و مدیریت بحران خراسان رضوی انجام شد...

  عمومی
  1394/11/20

برگزاری جشن پیروزی انقلاب و تقدیر از فعالان ارزیابی عملکرد شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

جشن پیروزی انقلاب و تقدیر از فعالان ارزیابی عملکرد شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور مهندس جهانیان، مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارشناسان این شرکت در روز دوشنبه دوازدهم بهمن ماه برگزار گردید...

  عمومی
  1394/11/13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 30 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 30
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 5,883
 • بازدید دیروز : 5,771
 • کل بازدید : 4,289,498
 • آخرین به روزرسانی : 1400/05/03 11:29:06
 • شناسه IP شما : 35.174.62.102

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435