|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

کسب تندیس دو ستاره "گواهینامه EFQM" در شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، جلسه شورای مدیران این شرکت با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و رؤسای گروه‌ها و ادارات برگزار شد...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی کسب "گواهینامه EFQM" یا "تعالی سازمانی" دو ستاره را از موفقیت های شرکت آب منطقه ای استان دانست و بیان کرد: این موفقیت در دستگاه های اجرایی دولتی کم سابقه بوده و کمتر شرکتی توانسته است موفق به کسب این تندیس دو ستاره شود.

وی براى رسیدن به تعالی برتر از مدیران خواست تا با تدبیر اندیشی، افق بلند شرکت را ترسیم کنند؛ و با برگزاری جلسات منظم با مدیران و معاونان ذیربط، به سمت نزدیک کردن اهداف و رسیدن به تعالی سازمانی در افق 1404 پیش بروند.

 جعفری ضمن اشاره به برنامه تدوین شده برای افق 1420 شرکت، اظهار داشت: برای هر یک از آبخوان های استان، برنامه تامین آب طرح ریزی شده است؛ این برنامه ها بدین صورت هدف گذاری شده که ضمن تعادل بخشی به سفره های آب زیرزمینی و ذخیره 25% منابع آب زیرزمینی، 75% آب تجدیدشونده مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در این جلسه ضمن اشاره به میزان بارندگی در استان، بیان کرد: میانگین آمار بارندگی در خراسان رضوی طی چند روز گذشته، نسبت به میانگین بارندگی سال گذشته و همچنین میانگین کشوری افزایش چشمگیری داشته است.

وی همچنین با اظهار امیدواری برای تامین آب مشهد در سال 96، گفت: امیدواریم بارندگی ها ادامه پیدا کند تا برای تامین آب کشاورزان نیز با مشکل مواجه نشویم.

جعفری ضمن اشاره به تغییر در ساختار شرکت و ابلاغ ساختار جدید، بیان کرد: بیش از 70 پست سازمانی تغییر کرده است و برای حدود 210 نفر نیز نردبان شغلی تعریف و مشخص شده است،که امکان جابه جایی آن ها نیز وجود دارد.

وی افزود: این تغییرات مبنای علمی داشته و بر اساس نظام چرخش شغلی و نردبان شغلی همکاران پیاده سازی شده است؛ همچنین نظرسنجی ای که در زمینه نظام چرخش شغلی صورت گرفته بود، مدنظر قرار گرفته است.

وی یکی از پروژه های مصوب شرکت آب منطقه ای را به کارگیری دانش اساتید دانشگاهی در زمینه نظام چرخش شغلی و نردبان شغلی بیان کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با مروری بر عملکرد و موفقیت های این شرکت در سال 95، اظهار کرد: کسب رتبه دوم در سطح کشور در ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه وزارت نیرو، رتبه نخست در ارزیابی عملکرد نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان، رتبه اول در حوزه حفاظت و بهره برداری، روابط عمومی برتر در بین دستگاه‌های اجرایی عضو شورای اداری استان، مقام برتر در کشور و استان در حوزه تحقیقات کاربردی، رتبه برتر در زمینه حقوق شهروندی بین دستگاه های اجرایی استان و رتبه برتر در سطح استان در ارزیابی اقامه نماز از افتخارات بدست آمده توسط معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت است که جای قدردانی و تشکر دارد.

 وی در ادامه افزود: در بخش طرح احیا و تعادل بخشی سفره های آب زیرزمینی نیز کارهای زیادی انجام شده است و به نتایج خوبی دست یافته ایم، از جمله تجهیز 97% چاه های کشاورزی به کنتور حجمی؛ با این وجود، تلاش برای رفع کاستی های باقی مانده از اولویت های شرکت به شمار می روند.

جعفری تاکید کرد: چاه های آب شرب تا 6 ماهه اول سال آینده به ابزار اندازه گیری حجمی تجهیز خواهند شد.

وی درباره داشبورد رضایت شغلی بیان کرد: در این طرح، که بیانگر میزان رضایت کارکنان از اهداف سازمانی است، 350 نفر شرکت کرده و نظرات خود را داده اند؛ که میانگین رضایت شغلی در مجموعه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در سطح قابل قبولی بوده است. در این ارزیابی 67% کارکنان راضی و 28% کارکنان مشتاق به کار بوده اند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همچنین در سخنان خود ضمن اشاره به چرخه عمر سازمانی و بازنشستگی حدود 100 نفر از پرسنل این شرکت طی دو سال اخیر، گفت: باید تلاش شود از سالخوردگی چرخه عمر سازمانی جلوگیری کرد و انرژی و افکار جدید به سیستم ورود پیدا کنند؛ بسیاری از نیروهای جدید، نخبگان دانشگاهی و صاحب نظرانی هستند که می توانند برای صنعت آب کشور برنامه سازی کنند.

کد خبر: 1383
  تاریخ خبر : 1395/12/04
  آخرین به‌روزرسانی : 1395/12/04
 858
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 65
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 3,035
 • بازدید دیروز : 10,425
 • کل بازدید : 3,709,240
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/22 12:42:22

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435