|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

کاهش برداشت 500 میلیون متر مکعبی آب توسط کشاورزان

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: از جمله نتایج مثبت و امیدبخش نشست‌هایی که با حضور کشاورزان برگزار شد، کاهش برداشت 500 میلیون متر مکعبی آب توسط کشاورزان بوده است.

  عمومی
  1399/11/30

امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و انجمن هیدرولیک ایران

گروه خبر- تفاهم‌نامه همکاری شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و انجمن هیدرولیک ایران با هدف ظرفیت‌سازی در حوزه آب امضاء شد.

  عمومی
  1399/11/29
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

با شیوه جدیدی از مدیریت در سال گذشته گام‌های بلندی برای مهار بحران و رسیدن به پایداری آب در استان برداشته‌ایم

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: ما در استان خراسان رضوی توانستیم با شیوه جدیدی از مدیریت در سال 1398 گام‌های بلندی برای مهار بحران و رسیدن به پایداری آب در استان برداریم.

  عمومی
  1399/11/28
مدیر امور منابع آب نیشابور خبر داد:

تخریب دیواره غیر مجاز کال «دربهشت»

محسن بکائیان- نیشابور/ تخریب دیواره غیر مجاز احداثی در بستر مسیل موسوم به کال دربهشت و بازگشایی معبر رسالت انجام شد

  شهرستان ها
  1399/11/28
در پی درخشش گروه مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و HSE شرکت

نماینده شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی لوح تقدیر در حوزه سلامت را دریافت کرد

گروه خبر- در نشست شورای پیام گزاران سلامت دانشگاه علوم پزشکی، نقش و جایگاه پیام گزاران سلامت دردستگاه های اجرایی و ذکر بار بیماری های روانی مورد بررسی قرار گرفت.

  عمومی
  1399/11/28

یک روز خاص در امور منابع آب ناحیه نیشابور

گلایه‌ها، درد دل‌ها، انتقادها و مطالبه‌ها از یک سو، نشستن پای حرف‌ها، شنیدن درد دل‌ها، پاسخ به انتقادها و قول پیگیری مطالبه‌ها از سوی دیگر، این دو روی سکه "یک روز با روابط عمومی" ست. طرحی که امسال در شرکت آب منطقه‌ای به اجرا در آمد.

  شهرستان ها
  1399/11/27

نصب نیروگاه خورشیدی در امور آب استان خراسان رضوی

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی از نصب نیروگاه خورشیدی در امورهای آب استان خبر داد.

  مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
  1399/11/29

۷۲ ساعت تلاش بدون وقفه برای نجات آب در زیر زمین!

یاسر سلیمانی-تربت جام: در راستای صیانت از منابع آب زیرزمینی، این بار گروه گشت و بازرسی موفق به شناسایی چاه غیرمجاز عمیقی شدند که در عمق ۱۰ متری از سطح زمین قرار داشت و عملیات 72 ساعته خارج‌سازی منصوبات و انسداد آن با تلاش شبانه‌روزی پرسنل این امور و مساعدت دادستان شهرستان انجام شد.

  شهرستان ها
  1399/11/25

بازدید میدانی از نقاط حادثه‌خیز "تجن"

سعید ایزدی-سرخس: رودخانه مرزی تجن به دلیل شیب زمین و جریان آب به طرف مرز ایران، همه ساله دستخوش تغییراتی می‌شود و در بعضی نقاط، رودخانه به چند شاخه تقسیم و عرض رودخانه به حدود یک کیلومتر می‌رسد. مدیر امور منابع آب سرخس با بیان این مطلب گفت: همین معضل در زمان سیل باعث بروز مشکل در عبور سیلاب می‌شود و در بعضی از نقاط از جمله حدفاصل روستای نوروزآباد تا قاسم‌آباد سرریز رودخانه را در پی دارد.

  شهرستان ها
  1399/11/25

روستا نیوز به دومین ایستگاه رسید

طرح رسانه‌ای روستانیوز که برای اولین بار در کشور و با هدف استقرار سفیران جوان حوزه آب در اقصا نقاط استان خراسان رضوی آغاز شده است، امروز در دومین روستای هدف خبرنگار افتخاری خود را شناخت.

  روابط عمومی
  1399/11/27
رئیس گروه فناوری اطلاعات شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

کاهش 650 میلیون تومان از هزینه‌های شرکت با راه اندازی سامانه جلسات مجازی

رئیس گروه فناوری اطلاعات شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی از راه اندازی سامانه جلسات مجازی شرکت بر روی سرور اختصاصی به منظور سهولت در برگزاری جلسات خبر داد و گفت: این اقدام منجر به صرفه جویی 650 میلیون تومانی در هزینه های شرکت شده است.

  معاونت برنامه ریزی
  1399/11/25
در ارزیابی صورت گرفته توسط حوزه مقاومت شهید عباسپور:

معاونت خواهران پایگاه مقاومت بسیج شهید رستمی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی موفق به کسب رتبه برتر شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در ارزیابی سالیانه که میان پایگاه های مقاومت بسیج صنعت آب و برق توسط حوزه مقاومت شهید عباسپور صورت گرفت معاونت خواهران پایگاه مقاومت بسیج شهید رستمی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی موفق به کسب رتبه برتر شد.

  امور فرهنگی
  1399/11/21
رئیس گروه منابع انسانی و آموزش شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

شناسنامه سلامت جسم و روان برای تمامی کارکنان شرکت تهیه شده است

رئیس گروه منابع انسانی و آموزش شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: اولین اقدام زیربنایی کلینیک روان شناسی دانشگاه فردوسی مشهد تهیه شناسنامه سلامت روان از طریق تکمیل پرسشنامه مربوطه توسط کارکنان بوده است.

  عمومی
  1399/11/20
مدیر امور منابع آب گناباد در نشست کمیته بحران روستای سردق مطرح کرد:

ایمن‌سازی روستای سردق با احداث سیل‌بند

مسعود نصرتی- گناباد/ به مناسبت گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، میز خدمت با حضور مدیریت و کارشناسان اداره منابع آب گناباد-بجستان در روستاهای سردق، فخرآباد، منصوری و ابراهیم‌آباد در محل دهیاری روستای فخرآباد و سردق برگزار شد.

  شهرستان ها
  1399/11/21
وزیر نیرو در دیدار ویدئوکنفرانسی با خانواده‌های شهدای صنعت آب و برق:

شهدا صاحبان اصلی این انقلاب هستند/ فعالیت 20 هزار نفر از ایثارگران در صنعت آب و برق

وزیر نیرو با اشاره به نقش ویژه شهدا و خانواده‌های آنها در حفظ و پایداری اصول انقلاب و فضای ایثارگری گفت: شهدا صاحبان اصلی و باغبانان این انقلاب بوده و ارزش‌‎گذاری و قدردانی از آنها تضمین کننده توسعه فرهنگ ایثارگری است.

  امور فرهنگی
  1399/11/20
در دو عملیات همزمان توسط امور منابع آب تربت جام انجام شد

رفع تصرف بستر رودخانه‌ و انسداد چاه‌های غیرمجازدر "تورانه باخرز"

یاسر سلیمانی - تربت‌جام: در راستای صیانت از منابع آبهای سطحی و زیرزمینی و همچنین طرح سازگاری با کم آبی با پیگیری امور منابع آب تربت‌جام در اجرای دستورات قضائی، قریب به دو هکتار از مسیل "تورانه باخرز" از متصرفین خلع ید و بازگشایی شد و همزمان در عملیات دیگر برخورد قانونی با حفاری‌های غیرمجاز را آغاز کردند.

  شهرستان ها
  1399/11/19

۱۵ هزار متر مربع از رودخانه درونگر لایروبی و بازگشایی شد

توحید خدابخشی-درگز: به منظور عبور ایمن سیلاب و جلوگیری از تخریب اراضی کشاورزی مجاور رودخانه، ۱۵ هزار مترمربع از رودخانه درونگر، توسط نیروهای گشت و بازرسی اداره منابع آب درگز و به وسیله یک دستگاه بیل مکانیکی لایروبی و بازگشایی شد.

  شهرستان ها
  1399/11/19
با موافقت شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

مشکل دیرینه اهالی شهرک پیامبر اعظم(ص) شهرستان سرخس حل شد

سعیدایزدی_سرخس: جلسه تعیین تکلیف حریم کانال‌ها و تاسیسات زیربنایی شهرک پیامبر اعظم(ص) سرخس با حضور نمایندگانی از استانداری، شرکت آب منطقه‌ای، اداره کل راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، شرکت گاز استان و شهرداری سرخس در فرمانداری این شهرستان برگزار شد‌.

  شهرستان ها
  1399/11/19
جشن میلاد فرخنده فاطمه زهرا(س) و گرامی‌داشت دهه مبارک فجر برگزار شد

علایی: همزمانی میلاد فاطمه(س) و دهه مبارک فجر را به فال نیک می‌گیریم

گروه خبر- به مناسبت گرامی‌داشت دهه مبارک فجر و همزمان با فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه«س» مراسم جشنی در ساختمان شرکت آب منطقه‌ای به همت ستاد گرامی‌داشت دهه مبارک فجر برگزار شد.

  عمومی
  1399/11/18

مسابقه سواد آبی ویژه خبرنگاران استان خراسان رضوی برگزار شد

مسابقه سواد آبی ویژه خبرنگاران استان خراسان رضوی برگزار شد.

  عمومی
  1399/11/14
یک جلسه کاملا متفاوت درباره آب

صدای پای "همیاران" می‌آید

وقتی رئیس دانشگاهی معتبر و بین‌المللی مثل دانشگاه فردوسی با نماینده کشاورزان و چندتن از مسئولان دور یک میز می‌نشینند معلوم می‌شود طرح "همیاران آب" هم مهم است، هم عقبه علمی دارد و هم کاربران اصلی آب جایگاه ویژه‌ای در طرح دارند.

  عمومی
  1399/11/14

رودخانه برازق سبزوار آزادسازی و ساماندهی می شود

مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از آزادسازی و ساماندهی رودخانه برازق سبزوار خبر داد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1399/11/14
نخستین سد زیرزمینی در خراسان رضوی به ثمر نشست

کام شیرین مردم "کرناوه شیرین"

حسین خادم- کلات/ روستای "کرناوه شیرین" یکی از قطب‌های دامداری شهرستان کلات است که در سال‌های اخیر خشکسالی‌های متوالی و کمبود آب، مشکلات اقتصادی و اجتماعی زیادی برای روستانشینان منطقه ایجاد کرد. فقر مراتع، کمبود آب برای کشاورزی و شرب دام از جمله مشکلاتی بود که گریبان گیر روستاییان شده بود تا جایی که خطر مهاجرت دسته‌جمعی و حاشیه‌نشینی جمعیت فعال این روستا وجود داشت.

  شهرستان ها
  1399/11/11
توسط امور منابع آب تربت‌جام

مسیل‌های خطرساز در تربت‌جام لایروبی و بازگشایی شد.

یاسر سلیمانی - تربت‌جام: در راستای اجرای مصوبات کارگروه سیل شهرستان و انجام دستورات قضایی توسط امور منابع آب تربت‌جام مسیل‌های خطرساز رفع تصرف و لایروبی شد.

  شهرستان ها
  1399/11/10
توسط امور منابع آب کاشمر انجام شد:

آزادسازی 4 هزار مترمربع از اراضی بستر مسیل در بردسکن

به منظور عبور ایمن سیلاب و پیشگیری از خسارات ناشی از سیل احتمالی، طی عملیاتی بندهای خاکی غیرمجاز در بستر مسیل پنجه‌خر شهرستان بردسکن توسط گروه‌های گشت و نظارت امور منابع آب کاشمر تخریب و حدود چهار هزار مترمربع از اراضی بستر این مسیل آزاد شد.

  شهرستان ها
  1399/11/10

رویش جوانه های امید با اجرای طرح سازگاری با کم آبی

حدود 20 ماه از برگزاری رویداد ملی سازگاری با کم آبی گذشته است. شاید آن روز که زمزمه های این طرح بزرگ ملی مطرح شد، کمتر کسی فکر می کرد که این طرح بتواند در کوتاه مدت اثرات شگفت انگیزی از خودش نشان دهد. اما رویش جوانه های امید طرح سازگاری با کم آبی، خیلی زودتر از آنچه انتظارش را داشتیم لبخند را به لبمان و امید را به دشت های استان باز گرداند.

  عمومی
  1399/11/07
طی ده ماهه سال 99:

پر و مسلوب المنفعه شدن 626 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده امور منابع آب مشهد

مدیر امور منابع آب مشهد گفت: در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی ، طی ده ماهه سال جاری تعداد 626 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد (شهرستان های مشهد، چناران، گلبهار، فریمان، طرقبه و شاندیز) پر و مسلوب المنفعه شده است.

  عمومی
  1399/11/07

طرح همیاران آب در تربت‌جام کلید خورد

یاسر سلیمانی-تربت جام: نخستین گردهمایی شورای همیاران آب در شهرستان‌های تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح‌آباد با حضور دبیر استانی طرح، جمعی از مسئولان، نمایندگان تشکل‌های کشاورزی و سازمان‌های مردم نهاد زیست‌محیطی، برخی بهره‌برداران و تعدادی از اساتید و نخبگان آموزش عالی منطقه به میزبانی امور منابع آب تربت‌جام و در محل سالن اجتماعات تربیت اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

  شهرستان ها
  1399/11/05
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبر داد:

پر و مسلوب المنفعه شدن یک هزار و 502 حلقه چاه غیر مجاز

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طی سال های 98 تا 99 از مجموع سه هزار و 18 حلقه چاه غیر مجاز در استان یک هزار و 502 حلقه چاه پر و مسلوب المنفعه شده است.

  عمومی
  1399/11/04
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌رضوی:

ضرورت احداث پل بر روی کال استخوانی شهرستان بجستان

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌رضوی گفت: شهرداری بجستان با قبول ضرورت احداث پل در این محل به دلیل نداشتن اعتبارات لازم عهده دار نظارت و مدیریت سیلاب در محل شد تا در مواقع سیلابی از ورود افراد جلوگیری کند.

  شهرستان ها
  1399/11/04
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 8,607
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,749,114
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435