|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

از دغدغه تامین آب شرب پایدار برای مردم استان تا شنیدن انتقادات و پیشنهادات همکاران در یک سفر استانی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی همزمان با سفر استاندار به شهرستان سرخس و بازدید از سد دوستی محمدعلائی و تعدادی از مدیران که ایشان را همراهی می کردند تامین آب شرب پایدار و مطمئن برای تمامی نقاط استان را وظیفه اصلی شرکت بیان کرد و گفت شرکت آب منطقه ای استان با تمام ظرفیت و داشتن پتانسیل و دانش حتمی نخواهد گذاشت هیچ کدام از هم استانی های عزیز از زائرین امام مهربانی ها از نبود آب شرب سالم در مضیقه باشند، علایی با بیان اینکه سد دوستی به عنوان اصلی ترین منبع تامین آب شرب کلانشهر مشهد از ذخیره خوبی برای امسال و سال آینده برخوردار است اظهار کرد این سد که در که سال ۸۴ به بهره‌برداری رسید تاکنون توانسته بخش اعظمی از نیاز آب شرب شهر مشهد را تامین کند که این بیانگر نگاه دقیق و آینده نگری مسئولین در زمان طراحی و اجرای آن بوده است.

  شهرستان ها
  1399/10/27

توسعه مدیریت مشارکتی با حضور نمایندگان کشاورزان در جلسات تصمیم‌گیری

سعید ایزدی-سرخس: جلسه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با نمایندگان و تشکل‌های کشاورزی شهرستان سرخس برگزار شد. "علایی" که مانند همیشه از هر فرصتی برای توسعه "مدیریت مشارکتی" استفاده می‌کند، این بار بعد از همراهی استاندار خراسان رضوی و نماینده مردم سرخس در مجلس شورای اسلامی در بازدید از سد دوستی و چاه‌های دشت سرخس و سپس دیدار و گفتگو با همکاران اداره منابع آب سرخس، در جلسه‌ای که مسئولین و نمایندگان کشاورزان و همچنین نمایندگان تعاونی‌‌های آب‌بران حضور داشتند، شرکت کرد.

  شهرستان ها
  1399/10/26

تلاش برای رفع نیاز آبی کشاورزان لطف‌آباد نتیجه داد

توحید خدابخشی-درگز: اقدام برای رفع نیاز آبی شهرداری و کشاورزان لطف‌آباد درگز، با اهتمام آب منطقه‌ای به نتیجه رسید.

  شهرستان ها
  1399/10/25

۶۷ حلقه چاه غیرمجاز با مشارکت کشاورزان در تربت‌جام مسدود شد

یاسر سلیمانی- تربت جام: در راستای صیانت از منابع آبی از ابتدای دیماه، ۶۷ حلقه چاه غیرمجاز نیمه عمیق، با مشارکت و مساعدت کشاورزان در روستای استجرد از توابع بخش بالاولایت باخرز پر و مسدود شد.

  شهرستان ها
  1399/10/25

لیگ خبری در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به ایستگاه پایانی رسید

گروه خبر - در نشستی که با حضور مدیر و کارشناسان روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی برگزار شد، برترین‌های نخستین دوره لیگ خبر امورهای آب شهرستان‌های خراسان رضوی معرفی شدند.

  عمومی
  1399/10/23

تقدیر از برترین های اخلاق اداری، اسلامی

از تعدادی از همکاران که جزو  برترین های مزین به اخلاق اداری، اسلامی هستند تقدیر شد.

  عمومی
  1399/10/23
رئیس پژوهشکده آب و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد:

رویداد ملی آب مشهد در بهمن و اسفند ماه جاری برگزار خواهد شد

رئیس پژوهشکده آب و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد گفت: این رویداد شامل دو کنفرانس ملی هیدرولیک ایران و کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران است.

  عمومی
  1399/10/23

فراهم شدن امکان صدور و پرداخت الکترونیکی قبوض آب های کشاورزی از ابتدای سال جاری و اطلاع‌رسانی قبوض به مشترکین در آذرماه سال ۱۳۹۹

مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال جاری امکان صدور و پرداخت الکترونیکی قبوض آب های کشاورزی و خدمات فراهم گردیده و اطلاع‌رسانی قبوض در آذرماه سال ۹۹ انجام شد.

  عمومی
  1399/10/22
مدیر تحقیقات برنامه‌ریزی و بررسی‌های اقتصادی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی خبرداد:

افتتاح طرح گردشگری سد درونگر در بهمن ماه جاری

مدیر تحقیقات برنامه‌ریزی و بررسی‌های اقتصادی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طرح گردشگری سد درونگر با سرمایه گذاری اولیه 250 میلیارد ریال در هفته اول بهمن ماه سال جاری افتتاح می‌شود.

  عمومی
  1399/10/22

تقدیر رضا انجم شعاع از شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی بابت دریافت سیب سلامت از شبکه بهداشت و درمان استان

معاون وزیر نیرو در امور مجلس، مالی و پشتیبانی گفت: از مدیریت و راهبری مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و همکاری کارکنان خدوم این شرکت در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا و در عین حال خدمت رسانی بی وقفه به مردم عزیز، تقدیر و تشکر می‌کنم.

  عمومی
  1399/10/22

جلسه شورای اداری فیروزه با هدف بررسی تامین پایدار آب شرب برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آب ‌و فاضلاب خراسان رضوی گفت: برای تکمیل طرح‌های روستایی در این استان از محل صندوق توسعه بالغ بر ۴۵۰ میلیارد تومان و برای زیرپوشش قراردادن ۲۲۰ روستایی ۲۶۰ میلیارد تومان مورد نیاز است.

  شهرستان ها
  1399/10/20

جلوگیری از برداشت غیرقانونی 2 میلیون و 200 هزار مترمکعب آب در دشت سرخس

سعید ایزدی- سرخس: با انسداد 39 حلقه چاه غیرمجاز آب، از برداشت غیر قانونی 2 میلیون و 200 هزار مترمکعب آب از منابع زیر زمینی در دشت سرخس جلوگیری شد.

  شهرستان ها
  1399/10/20
استاندار خراسان رضوی:

اتمام پروژه ابیورد و ساخت شبکه پایاب سد درونگر از اولویت های سال 1400 خواهد بود

توحید خدابخشی-درگز: استاندار خراسان رضوی در اولین سفر شهرستانی خود به درگز سفر کرد. "محمدصادق معتمدیان" در بازدید از مناطق مختلف شهرستان درگز از نزدیک با مردم دیدار و در جریان مشکلات و مطالبات آنها قرار گرفت.

  شهرستان ها
  1399/10/20
قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبر داد:

سهم استان های سیستان و بلوچستان و خراسان های جنوبی و رضوی از خط انتقال آب چابهار مشخص شد

مطالعات اجتماعی فاز اول شیرین سازی وخط انتقال آب از سواحل چابهار به استان های شرق کشور با اولویت جغرافیایی و مکانی دروزارت نیرومورد توجه قرار گرفته است و با تخصیص 400میلیون مترمکعب اب در سال به بخش خدمات و صنعت مرحله اول آغاز شد که از این میزان 220 میلیون متر مکعب به استان سیستان و بلوچستان، 60 میلیون مترمکعب خراسان جنوبی و 120 میلیون متر مکعب به استان خراسان رضوی تخصیص یافت.

  عمومی
  1399/10/20

تقدیر وزیر نیرو از شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی به پاس کسب رتبه برتر در عرصه پژوهش و فناوری در صنعت آب کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، وزیر نیرو با اهدای لوح تقدیر از مدیر عامل و همکاران شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی به خاطر کسب رتبه برتر در زمینه تحقیقات تقدیر کرد.

  عمومی
  1399/10/19

جشنواره طراحی پوستر تا پایان دی ماه تمدید شد

نخستین جشنواره «طراحی پوستر ‌مدیریت مصرف برق و آب» با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف این دو عنصر حیاتی برای ارسال آثار علاقه‌مندان فراخوان داد.

  عمومی
  1399/10/17
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبر داد:

تقدیر از رابطان برتر خبری در سالگرد تاسیس شرکت

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی و انعکاس اخبار در رسانه های استان از تقدیر رابطان در سالگرد تاسیس این شرکت خبر داد.

  روابط عمومی
  1399/10/17

دبیر کمیته تحقیقات و فناوری شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی پژوهشگر برتر بخش صنعت آب وزارت نیرو شد

دکتر رضا براتی، دبیر کمیته تحقیقات و فناوری شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی موفق به کسب رتبه نخست «پژوهشگران برتر بخش صنعت آب» وزارت نیرو شد.

  عمومی
  1399/10/16
طرحی که مورد تایید فرماندار، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و رئیس جهاد کشاورزی قرار گرفت:

آغاز الگوسازی برای نجات آب و کشاورزی

یک تشکل مردم نهاد در بخش کشاورزی چنان جایگاهی پیدا کرده که وقتی فرماندار، مدیرعامل یک شرکت مهم دولتی و رئیس یک سازمان بزرگ دولتی را عصر یک روز زمستانی برای شرکت در جلسه‌ای دعوت می کند، مسئولان 50 کیلومتر راه را طی می کنند تا خود را به جلسه برسانند. همه چیز از آنجا آغاز شد که سیاست حفظ منابع آبی و اجرای سندی با عنوان "سازگاری با کم‌آبی" در خراسان رضوی بر مبنای مشارکت تشکل‌های مردم نهاد در بخش کشاورزی تعریف شد و مدیریت مشارکتی در بخش آب پس از 2 سال از آغاز اجرا، نشانه‌های امیدوارکننده‌ای از خود بروز داد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1399/10/15

مجموعه ویدئویی آموزشی دانستنی آب منتشر شد

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: مجموعه آموزشی دانستنی آب مشتمل بر 18 کلیپ آموزشی 1 تا 3 دقیقه ای توسط شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی منتشر شد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1399/10/15
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در پیامی به مناسبت شهادت سردار دل ها سپهبد شهید قاسم سلیمانی:

از هر قطره خون پاکی که از او بر زمین ریخت هزاران مجاهد راستین حق و حقیقت بر خواهند خاست

به مناسبت نخستین سالروز شهادت سردار دل ها و مرد میدان سپهبد شهید قاسم سلیمانی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به آیه شریفه قرآن کریم «گمان نکنید آنان که در راه خدا کشته شده اند مرده اند، بلکه در بهشت برین بر سر سفره حضرت حق زنده جاویدند» در پیامی گفت: فرزند برومند و راستین خمینی کبیر و مالک اشتر علی زمان به دست ناپاک ترین و جنایت کارترین افراد روزگار به شهادت رسید.

  عمومی
  1399/10/14
کارشناس گروه مهندسی رودخانه‌ها و سواحل شرکت آّب منطقه‌ای خراسان رضوی خبر داد:

شناسایی سیستم‌های استحصال آب باران به عنوان یکی از طرح های مدیریت کمبود آب

کارشناس گروه مهندسی رودخانه‌ها و سواحل شرکت آّب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: امروزه سیستم‌های استحصال آب باران به عنوان یکی از طرح‌های کارآمد جهت استحصال آب باران و در نتیجه مدیریت کمبود آب شناخته شده است.

  عمومی
  1399/10/14

وبینار آموزشی مدیریت ریسک و فرصت های فرآیندی برگزار شد

مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به برگزاری وبینار آموزشی مدیریت ریسک و فرصت های فرآیندی، گفت: این وبینار با حضور مهندس منصور سالاری از اساتید و مشاوران برجسته کشور به صورت آنلاین برگزار شد.

  عمومی
  1399/10/14
در راستای اجرای سند سازگاری با کم آبی

برداشت غیر قانونی 9 میلیون و 700 هزار متر مکعب آب در سبزوار متوقف شد

کورش ناوی- سبزوار/ برداشت غیر قانونی 9میلیون و 700 هزار متر مکعب آب از منابع زیر زمینی در سبزوار متوقف شد.

  شهرستان ها
  1399/10/08

رویش سیب سلامت در شرکت آب منطقه ای خراسان ر ضوی

نماینده فرماندار ،کارشناسان و بازرس بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد بعد از بازدید از ساختمان مرکزی شرکت اب منطقه ای خراسان ر ضوی نشان سیب سلامت را به این شرکت اهداء کردند.این نشان به دلیل رعایت 100درصدی دستور العمل های بهداشتی و رعایت پروتکل های مربوط در برابر شیوع ویروس کرونا،رسما به شرکت اب منطقه ای خراسان ر ضوی اهداء شد.

  عمومی
  1399/10/08

آغاز لایروبی ۶ کیلومتر از رودخانه تجن در سرخس

سعید ایزدی-سرخس: عملیات لایروبی بخشی از رودخانه تجن در محدوده روستای نوروزآباد توسط امور منابع آب سرخس آغاز شد.

  شهرستان ها
  1399/10/08
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندان مطرح کرد:

صمیمت با مردم، شفاف گویی، صداقت در گفتار و کردار محور و رکن اصلی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

سومین نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندان با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی، هیات همراه و جمعی از کارشناسان بازرسی و حقوقی در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

  گروه بازرسی و مدیریت عملکرد
  1399/10/08
مدیر امور منابع آب شهرستان گناباد خبر داد:

تکمیل پروژه انشعاب آب مجتمع پردیس گناباد در 7روز

مسعودنصرتی- گناباد/ مدیر امور منابع آب شهرستان گناباد از تکمیل پروژه های زیر ساختی انشعاب آب پردیس مجتمع آموزش عالی گناباد در عرض یک هفته خبر داد.

  شهرستان ها
  1399/10/08
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان رضوی:

اقامه نماز جماعت در سازمان‌ها باعث رشد اخلاق کارمندان می‌شود

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان رضوی گفت: اقامه نماز جماعت در سازمان‌ها باعث می‌شود تا اخلاق کارمندان هم در محیط اداره و هم در محیط خانواده و اجتماع رشد پیدا کند.

  عمومی
  1399/10/06
رئیس گروه تلفیق و بیلان دفتر مطالعات پایه شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

راه اندازی سامانه هوشمند جهت تجمیع فرآیندهای بیلان آب

رئیس گروه تلفیق و بیلان دفتر مطالعات پایه شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: تجمیع فرآیندهای تهیه بیلان آب در یک سامانه هوشمند، ضمن بهره‌مندی از توانایی نرم‌افزاری برای بهینه‌سازی هم‌زمان در بعد مکان و زمان، منجر به کاهش اثرات نظرات شخصی و استفاده از نظرات تخصصی در بیلان می‌شود.

  عمومی
  1399/10/06
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 29
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 8,490
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,748,997
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435