|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

حضور شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در جشنواره دستاوردهای پژوهشی فکری بانوان

پیرو فراخوان وزارت نیرو برای ارسال آثار و مقالات علمی به دبیرخانه جشنواره «دستاوردهای پژوهشی، فناوری و دارایی های فکری بانوان» مقاله محدثه شکراللهی، رئیس اداره دبیرخانه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی پذیرفته شد.

  عمومی
  1398/09/30
مدیر منابع انسانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

تدوین کار راهه شغلی در شرکت آب منطقه ای اجرا شد

مدیر منابع انسانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از اجرایی شدن پروژه تحلیل شایستگی مشاغل و کارکنان و تدوین کارراهه شغلی در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبرداد.

  عمومی
  1398/09/30
در جلسه شورای معاونان مطرح شد:

عزم، همت و توان مدیریت بحران آب را داریم

محمد علایی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در دویست و بیست و سومین جلسه شورای معاونان، با اشاره به اینکه سخت ترین و مشکل ترین کار در کشور مدیریت منابع آب است و ظرفیت تبدیل شدن به بحران امنیتی و سیاسی را دارد گفت: عزم، همت و توان مدیریت بحران آب را داریم.

  عمومی
  1398/09/27
دادستان تربت جام در دیدار با مدیر و کارکنان امور منابع آب مطرح کرد:

صیانت و نظارت دقیق از منابع آبی یک وظیفه انسانی است

دادستان شهرستان تربت جام در دیدار مدیر و کارکنان امور منابع آب این شهرستان صیانت و نظارت از منایع آبی شهرستان را یک وظیفه انسانی دانست.

  شهرستان ها
  1398/09/27

شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی رتبه نخست در عرصه پژوهش و فناوری را کسب کرد

شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی رتبه نخست "پژوهش و فناوری" را در ارزیابی شرکت مدیریت منابع آب ایران (سال 1398) بدست آورد.

  تقدیر
  1398/09/25
مشاور مدیرعامل و مدیر شرکت های مردمی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی در همایش نگه داری و بهره بردای از شبکه های آبیاری و زهکشی در مشهد مطرح کر

مشارکت های مردمی راهکار مناسب برای برون رفت از بحران آب است

مشاور مدیرعامل و مدیر شرکت های مردمی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی در همایش نگه داری و بهره بردای از شبکه های آبیاری و زهکشی که در سالن اجتماعات شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد، مشارکت های مردمی را راهکار مناسب برای حفظ و توسعه منابع آبی و راهکار مناسب برای برون رفت از بحران آب ذکر کرد.

  معاونت طرح و توسعه
  1398/09/25
در اولین جلسه کارگروه سیل و مخاطرات شهرستان سرخس مطرح شد:

ایجاد بانک اطلاعاتی برای مقابله با مخاطرات سیل

در اولین جلسه هماهنگی کارگروه سیل و مخاطرات که در شهرستان سرخس برگزار شد ایجاد بانک اطلاعاتی برای مقابله با مخاطرات سیل کلید خورد.

  شهرستان ها
  1398/09/24

همایش مشارکت مردمی در شبکه های آبیاری و زهکشی به میزبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در مشهد برگزار شد

هم افزایی و انتقال تجارب مشارکت های مردمی در شبکه های آبیاری و زهکشی اراضی پایاب امری ضروری است.

  عمومی
  1398/09/25

تفویض اختیار مدیریت آب به کشاورزان یک سند راهبردی است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در نشست صمیمی با نمایندگان کشاورزان مه ولات با ابراز خوشنودی از امضا تفاهم نامه مشارکت و هم افزایی در راستای تصمیم سازی و تصمیم گیری در تعادل بخشی و پایداری منابع آب زیرزمینی دشت مه ولات و ارائه گزارش کاملی از تصویب و اجرای سند راهبردی سازگاری با کم آبی گفت: همیاری و مشارکت کشاورزان در حل بحران آب بر هیچ کس پوشیده نیست بنابر این تفویض اختیار مدیریت آب به کشاورزان را یک سند راهبردی برای حل بحران آب می دانیم.

  عمومی
  1398/09/20
از ابتدای سال جاری در خراسان رضوی؛

203 میلیون متر مکعب آب در استان با نصب کنتور هوشمند صرفه جویی شده است

رئیس گروه آمار شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به دستاوردهای حاصل از اجرای طرح تعادل بخشی در استان، گفت: از ابتدای سال جاری با انسداد یک هزار و 209 چاه غیرمجاز، 34 میلیون مترمکعب آب در استان صرفه جویی شده است.

  عمومی
  1398/09/20

اولویت در این تفاهم نامه رعایت حقوق کشاورزان است

نماینده و رییس نظام صنفی کشاورزان خراسان رضوی در جلسه ای که درشهرستان مه ولات با حضور فرماندار ،مدیر عامل شرکت اب منطقه ای خراسان رضوی و هیات همراه و جمع کثیری از نمایندگان کشاورزی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مه ولات برگزار شد . گزارش کاملی از تهیه و تدوین تفاهم نامه واگذاری انجام امور آب چاههای کشاورزی به نظام صنفی کشاورزی ارائه کرد و گفت:بنا نداریم نسخه واحدی با توجه به تفاوت زراعت در مناطق کشاورزی تدوین کنیم بنابر این به فراخور حال شهرستان ها در تهیه تفاهم نامه تمهیداتی را اتخاذ کردیم.

  شهرستان ها
  1398/09/20
فرماندار شهرستان تربت حیدریه در دیدار با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی مطرح کرد:

در حوزه آب شفاف گویی داشته باشیم

در حوزه آب شفاف گویی داشته باشیم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه دردیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی که به همراه معاونان و رییس صنفی کشاورزان در این شهرستان برگزار شد با بیان این مطلب گفت: مشکلات، نارسایی ها و انتقال آب باید درر استای هم افزایی و همکاری با کشاورزان در چارچوب قانون صورت گیرد.

  شهرستان ها
  1398/09/20

برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، نمایشگاه هفته پژوهش در تاریخ های 21/09/1398 لغایت 23/09/1398 در ساعات 10 الی 19 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می گردد.

  عمومی
  1398/09/19
طی هشت ماه ابتدایی سال 98؛

563 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده امور منابع آب مشهد پر و مسلوب المنفعه شد

مدیر امور منابع آب مشهد گفت: در هشت ماهه اول سال 98 تعداد 563 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده تحت پوشش امور(شهرستان های مشهد، چناران، طرقبه، شاندیز و فریمان) پر و مسلوب المنفعه شد.

  شهرستان ها
  1398/09/17
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

پای کار آمدن تشکل های کشاورزی برای حفظ منابع آبی قابل تقدیر است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: امروز تشکل های کشاورزی برای حفظ منابع آبی و به صفر رسیدن کسری مخزن آب در استان پیشگام هستند که این روحیه جای تقدیر و قدردانی دارد.

  عمومی
  1398/09/17

آغاز عملیات لایروبی و ساماندهی رودخانه کلات

با حضور نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی عملیات اجرایی ساماندهی و لایروبی رودخانه کلات آغاز شد؛ این پروژه در راستای عبور ایمن سیلاب از داخل شهر کلات اجرایی گردید.

  شهرستان ها
  1398/09/16
مدیر دفتر برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

کارگروه اجرای مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تشکیل می شود

مدیر دفتر برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: این گارگروه دارای مصوباتی است که 42 مورد از مصوبات مرتبط با این شرکت در فرآیند پیگیری قرار گرفته است.

  عمومی
  1398/09/13
مدیر امور منابع آب قوچان خبر داد:

اجرای طرح های جایگزین در مدیریت مصرف آب ضروری است

بارش های اخیر با توجه به این که سال های مدیدی است که شهرستان قوچان با وجود شرایط اقلیمی مساعد با خشکسالی روبرو است کمکی به تامین و تغذیه سفره های آب زیر زمینی نکرده است مدیر امور آب شهرستان قوچان با بیان این مطلب گفت: اجرای طرح های جایگزین در مدیریت مصرف آب ضروری است.

  شهرستان ها
  1398/09/13

لایروبی 3 کیلومتری رودخانه های شهرستان تایباد و باخرز

رودخانه های دربند و رَوَس به طول 3 کیلومتر لایروبی شد.

  شهرستان ها
  1398/09/12
سرپرست گروه توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

نقشه استراتژیک شرکت آب منطقه خراسان رضوی تا افق1405 بازنگری شد

سرپرست گروه توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از انجام بازنگری نقشه استراتژیک این شرکت تا افق1405 خبر داد و گفت: در این خصوص شاخص های مربوطه هدف گذاری شده است.

  معاونت برنامه ریزی
  1398/09/12
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در جریان بازدید از سد دوستی:

کار ضعیف را از هیچکس نمی پذیرم

کار ضعیف را از هیچ کسی نمی پذیرم و به مدیران شرکت هم توصیه می کنم کار ضعیف را هرگز قبول نکنند.

  شهرستان ها
  1398/09/10

رسانه ها نقش پررنگی در تحقق پیوست های اجتماعی سند سازگاری با کم آبی دارند/ اقدامات غیرقانونی در بخش آب باید به قبح اجتماعی تبدیل شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با بیان اینکه دشمن می خواهد مساله آب را یک چالش امنیتی تبدیل کند، گفت: اجرای پیوست های اجتماعی سند سازگاری با کم آبی بسیار اهمیت دارد که در این خصوص رسانه های استان و در راس آن صدا و سیما می تواند نقش پررنگی ایفا کنند.

  روابط عمومی
  1398/09/10
مدیر امور رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

قانون جدید مدیریت بحران تشریح شد

مدیر امور رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با اشاره به برگزاری جلسات با مدیران ادارات شهرستان شاندیز و طرقبه، گفت: در این جلسه قانون جدید مدیریت بحران تشریح شد

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1398/09/05

مدیریت منابع آبی در خراسان رضوی نیاز به مشارکت جدی کشاورزان دارد

نماینده نظام صنفی کشاورزی استان خراسان رضوی با بیان اینکه مدیریت منابع آبی نیاز به مشارکت و همکاری کشاورزان دارد، گفت: برای داشتن آب پایدار در این شهرستان و استان باید چاه های غیر مجاز را مسدود و اضافه برداشت ها را به صفر برسانیم.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1398/09/05

از پایگاه جامع اینترنتی سازگاری با کم آبی خراسان رضوی رونمایی شد

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی بخش آب کشور در مشهد، از پایگاه جامع اینترنتی سازگاری با کم آبی خراسان رضوی رونمایی شد.

  روابط عمومی
  1398/09/05

حمایت تشکل‌های کشاورزی در حل بحران آب ضروری است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با بیان اینکه برطرف کردن مساله آب نیازمند حمایت و مشارکت تشکل‌های کشاورزی است، گفت: زمانیکه کشاورزان کمک و حمایت بی دریغ مسئولین و تشکل ها را ببینند، انگیزه بیشتری برای مشارکت و همکاری دارند.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1398/09/05
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو

خراسان رضوی دراجرای طرح سازگاری با کم آبی پیشرو و موفق عمل کرده است

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو در نخستین همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک که به همت جمعیت خانه سبزوار در این شهرستان برگزار شد از تصویب نهایی طرح سازگاری با کم آبی خراسان رضوی خبر داد و گفت: خراسان رضوی یکی از استان های پیشرو در اجرای عملیاتی این طرح است.

  عمومی
  1398/09/03
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی در سبزوار مطرح کرد:

سند راهبردی طرح سازگاری با کم آبی حاصل تلاش بیش از 2 سال صاحب‎نظران است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در نخستین "همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک" که در سالن اجتماعات دانشگاه حکیم سبزواری شهرستان سبزوار برگزار شد با ارائه گزارشی از طرح ها و تحقیقات علمی و پژوهشی در زمینه بهینه سازی مصرف آب و طرح های همیاران آب و سازگاری با کم آبی گفت: مسئله آب یا چالش آب به یک مسئله حیاتی تبدیل شده است که سران 3 قوه این مهم را پذیرفته اند.

  عمومی
  1398/09/03
مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران:

از ثمرات ایجاد طرح داناب انتشار کتاب انسان و محیط زیست است

مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به انتشار کتاب «انسان و محیط زیست» گفت: نقش روابط عمومی ها در طرح های داناب، گردشگری و احیا منابع آب زیر زمینی بسیار چشمگیر بوده است.

  روابط عمومی
  1398/09/02
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

تفکیک مدیریت از روابط عمومی غیر ممکن است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها در ادارات، گفت: وظایف مهمی به عهده صنعت آب و برق کشور است لذا جایگاه روابط عمومی ها در کنار مدیران باید تقویت شود.

  روابط عمومی
  1398/09/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 30
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 7,908
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,748,415
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435