|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

96 درصد چاه های کشاورزی خراسان رضوی مجهز به کنتور هوشمند هستند

معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: 96 درصد چاه های کشاورزی استان مجهز به کنتور هوشمند هستند، همچنین تاکنون بر روی 496 حلقه چاه آب شرب، 517 حلقه چاه آبفا شهری و 37 حلقه چاه آب در بخش روستایی کنتور هوشمند نصب شده است.

  روابط عمومی
  1398/04/31

برداشت آب از چاه های کشاورزی باید متناسب با شرایط اقلیمی باشد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی، مدیرعامل شرکت صبح امروز در نشست تخصصی اعضا کمیسیون های رسیدگی به امور پروانه، دبیران کمیسیون امور آب زیرزمینی و مدیران امور حفاظت از منابع آبی چهار استان گلستان، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی که در سالن جلسات این شرکت برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت استان از نظر آبی ناپایدار است بطوریکه میانگین بارش ۴۵ ساله استان ۲۲۱ میلی متر بوده که با ۷۸ درصد تبخیر و تعرق آب موجب شده تا میزان منابع تجدید پذیر کم باشد.

  عمومی
  1398/04/29

انتصاب معاون برنامه ریزی در شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی، مدیرعامل شرکت در حکمی هادی افضل نیا را به عنوان معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی معرفی و از زحمات علیرضا عامری در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

  روابط عمومی
  1398/04/29

کارشناسان باید قانون توزیع عادلانه آب را به خوبی بشناسند

مدیرکل دفتر حفاظت و بهره برداری منابع آب زیرزمینی شرکت مدیریت منابع آب با اشاره به اینکه کارشناسان باید قانون توزیع عادلانه آب را حفظ باشند و معنای آن را به صورت دقیق بدانند، گفت: همچنین لازم است که در جانمایی چاه های آب براساس نظر کارشناس و با احتساب مسائل فنی و نه اظهار نظر و سلیقه شخصی افراد درخواست کننده صورت بگیرد.

  عمومی
  1398/04/29

وحدت رویه و همگرایی در کل کشور هدف اصلی نشست مشترک کمیسیون های صدور پروانه است

مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب گفت: وحدت رویه و همگرایی در کل کشور، تلفیق فن و حقوق، حقوق شهروندان و مصالح عمومی، انفال بودن نه خصوصی بودن منابع آبی، تضاد حق الناس و حق العموم و لزوم اجداد اضداد از جمله اهداف برگزاری نشست مشترک کمیسیون های صدور پروانه است.

  عمومی
  1398/04/29

گرامی داشت دهه مبارک کرامت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی مراسم گرامی داشت دهه مبارک کرامت و تقدیر از دختران شاغل این شرکت برگزار شد.

  امور فرهنگی
  1398/04/26

نشست تخصصی انتقال تجربیات، چالش ها و پیشنهادات مدیریت بحران در سیلاب‌های بهار98 برگزار شد

در راستای انتقال درس‌آموخته‌ها و تجربیات مدیریت بحران در سیلاب‌ها و بررسی چالش‌ها، ارائه راهکارها و پیشنهادات، نشست تخصصی انتقال تجربیات، چالش‎ها و پیشنهادات مدیریت بحران در سیلاب‌های بهار 1398 برگزار شد.

  مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
  1398/04/24
در نشست پرسش و پاسخ مطرح شد:

شرکت را به شکلی که همگان خود را مالک و ذی نفع بدانند اداره کنیم

نشست پرسش و پاسخ مدیر عامل و معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی جهت پاسخگویی به مسائل و ابهامات کارکنان در مورد فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران بر اساس الگوی فراخوان برگزار شد.

  عمومی
  1398/04/20

آغاز حفر چاه‌های اکتشافی برای تأمین آب شرب با کیفیت برای مردم بجستان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، احمد تمامگر، مدیر امور منابع آب گناباد گفت: با توجه به بررسی کارشناسی‌های انجام شده در خصوص کیفیت بخشی آب شرب شهرستان بجستان ظرف مدت ۴۸ ساعت مجوز حفر دو حلقه چاه اکتشافی برای رسیدن به آب با کیفیت برای تأمین آب شرب مردم بجستان صادر و حفر آن آغاز گردید.

  روابط عمومی
  1398/04/20

طرح انتقال آب از دریای عمان نیاز آبی 13 میلیون نفر را برطرف می کند

قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طرح انتقال آب از دریای عمان برای سه استان شرق کشور (سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی) است و تنها مختص مشهد نیست و در این پروژه برخورداری بیش از 13 میلیون نفر را خواهیم داشت.

  روابط عمومی
  1398/04/19
در سه ماهه نخست امسال؛

114 حلقه چاه غیرمجاز پر و مسلوب المنفعه شد

مدیر امور منابع آب مشهد از پر و مسلوب المنفعه شدن 114 حلقه چاه غیرمجاز در حوزه تحت پوشش امور منابع آب مشهد خبر داد و گفت: به دنبال این اقدام که توسط گروه اجرائیات امور منابع آب مشهد، با همکاری نیروی انتظامی و با اخذ دستور دادستانی صورت گرفته بیش از شش میلیون متر مکعب آب در سال صرفه جویی و از بهره برداری غیر مجاز جلوگیری شد.

  امور آب مشهد
  1398/04/16
قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی مطرح کرد؛

در غرب مشهد نباید صنایع جدیدی شکل بگیرد

قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به اینکه در غرب مشهد نباید صنایع جدیدی شکل گیرد، عنوان کرد: از سال‌ 62 به بعد ممنوعیت تاسیس صنایع جدید در غرب مشهد تصویب شد و هم اکنون ما معتقد هستیم که نباید صنعت جدیدی در این منطقه شکل گیرد و صنایع موجود این منطقه باید از سیستم‌ها تصفیه فاضلاب استفاده کنند. اما در سایر نقاط استان باتوجه به ارزش افزود صنعت و نیز با تاکید بر صنایع کم آب طلب و صنایع پاک، صنایع در حال توسعه هستند.

  روابط عمومی
  1398/04/05
مدیر برنامه ریزى و بررسیهاى اقتصادى شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

کسری مخازن زیرزمینى استان در سال 1405 باید به صفر برسد

مدیر برنامه ریزى و بررسیهاى اقتصادى شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: بر مبنای سند همیاران آب،قرار است کسری مخزن 1میلیارد و 100میلیون متر مکعبی استان تا سال 1405 به صفر برسد.

  روابط عمومی
  1398/04/05

اجرای برنامه رادیو پارک به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: برنامه رادیویی "رادیو پارک" با همکاری مشترک اداره کل صدا و سیمای خراسان رضوی، شرکت های آب و فاضلاب و آب منطقه ای خراسان رضوی به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق از صدای خراسان رضوی به اجرا در می آید.

  روابط عمومی
  1398/04/04

سازگاری با کم آبی محور اصلی هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: هر سال به ابتکار وزارت نیرو، 1 الی 7 تیر ماه به عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب اقدامات مدیریتی و فزهنگ سازی در حوزه مدیریت آب به اجرا در می آید. در سال جاری با توجه به ضرورت مصرف بهینه انرژی در فصل گرم سال، عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق تغییر یافته و در حوزه آب بر اهداف برنامه ملی و استانی سازگاری با کم آبی تاکید می شود.

  روابط عمومی
  1398/04/02

صرفه جویی در آب امروز به معنای کم مصرف کردن است

قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: یکی از اقداماتی که در حوزه اصلاح الگوی مصرف آب از 87 آغاز شد، طرح «نجات آب» بود که این نام در مقابل واژه «بحران آب» به منظور تکریم، تقدیس و احترام به آب از سوی کارشناسان انتخاب شد زیرا وقتی صحبت از نجات آب می شود ضمن اینکه بحرانی بودن شرایط در آن مستتر است، امیدی برای بهبود و تغییر را نیز در ذهن مخاطب ایجاد می کند.

  روابط عمومی
  1398/04/02
همزمان با آغاز هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق؛

سریال «خط وصل» رونمایی شد/ تمامی پروژه های عمرانی حوزه آب دارای پیوست رسانه ای باشد

مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: داشتن پیوست رسانه ای برای تمامی پروژه های عمرانی و آبی استان ضروری است چرا که از قدرت تاثیرگذاری بالایی برخوردار بوده و می تواند جهت پیشبرد اهداف پروژه نقش پویا و فعالی ایفا کند.

  روابط عمومی
  1398/04/02

انسداد چاه‎های غیرمجاز حریم قنات گندم شاد شهرستان باخرز

مدیر امور منابع آب تربت‌جام گفت: 10 حلقه چاه غیرمجاز حریم قنات گندم شاد شهرستان باخرز طی چند روز گذشته توسط مامورین امور منابع آب تربت جام و نیروی انتظامی شهرستان پر و مسلوب المنفعه گردید.

  شهرستان ها
  1398/04/02
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 8,612
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,749,119
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435