|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان به منظور برنامه ریزی و تدوین اقدامات این شرکت ها در هفته صرفه جویی آب و برق که یکم تا هفتم تیر ماه اجرا می شود برگزار شد.

  روابط عمومی
  1398/03/25
در سمینار توجیهی نظام کارراهه های شغلی مطرح شد:

پیشرفت حق همه همکاران است

در سمینار توجیهی نظام کارراهه های شغلی که با حضور مدیرعامل، معاونان و کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد، محمد علایی با اشاره به اینکه پیشرفت حق همه همکاران است؛ تدوین کارراهه شغلی را برای تحقق این هدف مهم و راهبردی عنوان کرد.

  عمومی
  1398/03/25

365 میلیون متر مکعب آب تا سال1405 صرفه جویی می شود/ تامین اعتبارات طرح همیاران آب در سفر معاون رئیس جمهور به مشهد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با بیان اینکه تا سال 1405 باید 365 میلیون متر مکعب از اضافه برداشت آب کسر شود، گفت: در سفر معاون رئیس جمهور به مشهد طرح همیاران آب ارائه و تامین اعتبارات لازم آن پیگیری خواهد شد.

  روابط عمومی
  1398/03/25

روابط عمومی ها پل ارتباطی بین دولت و ملت هستند

مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو با بیان اینکه روابط عمومی ها نقش مهمی در نزدیکی ارتباط بین دولت و ملت دارند، گفت: بر این اساس تلاش کردیم تا سرعت، دقت و صحت اطلاعات را جهت توجه حداکثری به مقوله افکار عمومی افزایش دهیم.

  روابط عمومی
  1398/03/22

مکلف شدن همه دستگاه های اجرایی به انجام وظایف در سند جامع همیاران آب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی در جلسه شورای اداری استان که با حضور استاندار و تمامی مدیران ارشد دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، راه برون رفت از مشکلات منابع آبی استان را جامه عمل پوشاندن به بندهای مندرج در سند جامع همیاران آب دانست.

  روابط عمومی
  1398/03/19
وزیر نیرو تاکید کرد:

ضرورت سلامت کاری و مراقبت مداوم در خدمت‌رسانی صادقانه به مردم

وزیر نیرو با بیان اینکه مدیران عامل باید باور داشته باشند که نماینده شخص وزیر در استان هستند، گفت: سلامت کاری، مراقبت مداوم و مستمر در خدمت‌رسانی صادقانه و با کیفیت به مردم و دانستن قدر زنان از مهمترین انتظارات از مدیران است.

  عمومی
  1398/03/17
وزیر نیرو در جلسه شورای همیاران آب خراسان رضوی:

اختیارات وزارت نیرو جهت اجرای طرح همیاران آب به استانداری خراسان رضوی تفویض می شود/ مشارکت تمامی دستگاه ها در مدیریت منابع آبی ضروری است

وزیر نیرو گفت: طرح همیاران آب یک الگوی مناسب جهت به کارگیری و مشارکت تمامی دستگاه های خصوصی و دولتی برای رفع بحران آب در خراسان رضوی است که در این خصوص وزارت نیرو با تمام توان از آن حمایت خواهد کرد.

  عمومی
  1398/03/15

افزایش اشتغال در بخش کشاورزی و حفظ منابع آبی با اجرای طرح همیاران آب در خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: طرح همیاران آب که با مشارکت حداکثری تمام نهادهای دولتی و خصوصی استان به تصویب رسیده است موجب افزایش اشتغال در بخش کشاورزی و حفظ منابع آبی استان در بلند مدت می شود.

  عمومی
  1398/03/15
وزیر نیرو کشور؛

خراسان رضوی پایلوتی جهت آموزش مصرف بهینه انرژی و آب در کشور شود

وزیر نیرو گفت: استان خراسان رضوی و کلانشهر مقدس مشهد با توجه به جایگاه مقدس و والایی که دارند را باید به کارگاه آموزشی جهت آموزش مصرف بهینه آب و انرژی تبدیل کنیم.

  عمومی
  1398/03/15
دیدار وزیر نیرو با امام جمعه مشهد؛

اصلاح فرهنگ مصرف، نیاز امروز جامعه است

در دیدار وزیر نیرو با نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی بر تغییر فرهنگ مصرف و تقویت فرهنگ مقاومت برای حل مشکلات مربوط به آب تاکید شد.

  عمومی
  1398/03/18

تایید و تصویب سند همیاران آب خراسان رضوی

جلسه تایید و تصویب سند همیاران آب خراسان رضوی در دفتر استاندار برگزار گردید.

  عمومی
  1398/03/14
در دیدار مدیران عامل صنعت آب و برق استان و فعالین شورای فرهنگی با ریاست محترم ستاد اقامه نماز کشور مطرح شد:

روحانیون احکام خدا را در گناه بودن اسراف منابع آب و انرژی برای مردم بیان کنند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مهندس علایی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و رئیس کارگروه انسجام بخشی شرکت های برق، آب و فاضلاب و آب منطقه ای در استان در جلسه اعضای شوراهای فرهنگی خانواده صنعت آب و آب و فاضلاب و برق استان که در هتل نیایش با حضور حجت السلام و المسلمین حاج آقای قرائتی برگزار شد با تسلیت سالگرد رحلت ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام بزرگوارمان، و 15 خرداد به چالش های مدیریت آب استان اشاره کرد.

  عمومی
  1398/03/14

آمادگی شرکت آب منطقه ای برای واگذاری آب مازاد سد ها به کشاورزان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت:آب منطقه ای آمادگی دارد آب مازاد سد های چهچهه، قره تیکان و زاوین را در قالب قرار داد های یک ساله به کشاورزان واگذار کند.

  عمومی
  1398/03/13
در دو ماهه نخست سال جاری؛

54 حلقه چاه غیرمجاز آب پر و مسلوب المنفعه و 7 دستگاه حفاری غیر مجاز در مشهد توقیف شد

مدیر امور منابع آب مشهد گفت: در راستای صیانت و حفاظت از منابع آبی و جلوگیری از بهره برداری غیر مجاز آب از چاه های غیر مجاز و جلوگیری از افت سطح آب‌های زیرزمینی در دو ماهه اول سال جاری 54 حلقه چاه آب غیرمجاز پر و مسلوب المنفعه شد که 2 و نیم میلیون متر مکعب صرفه جویی آب را در پی داشت همچنین طی این مدت 7 دستگاه و ادوات حفاری غیر مجاز در محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد توقیف شد.

  امور آب مشهد
  1398/03/12

تفاهم نامه مدیریت مشارکتی با انجمن صنفی کشاورزان شهرستان چناران منعقد شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: این شرکت با باور عمیقی که به نقش مردم و تشکل های قانونی مردمی دارد به کشاورزان در تشکیل تشکل های قانونی کشاورزی کمک می کند و با تمام توان تشکل های قانونی و نهادهای مردمی را برای مدیریت آب به کمک می گیرد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1398/03/12

آغاز به کار طرح شهروند خبرنگار در وزارت نیرو

روابط عمومی وزارت نیرو همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی طرحی را با عنوان شهروند خبرنگار برای جلب مشارکت مردم در اطلاع رسانی موضوعات مرتبط با صنعت آب و برق در کشور آغاز کرده است.

  روابط عمومی
  1398/03/12

درونگر برای نخستین بار سرریز کرد/بارندگی ها نباید ما را از سازگاری با کم آبی دور کند

سد درونگر درگز برای نخستین بار از زمان بهره برداری سرریز کرد. درونگر در 35 کیلومتری غرب درگز، سدی خاکی با هسته رسی است که در سال 1390 با اعتبار 325 میلیارد ریال برای توسعه آب و خاک و تامین آب مورد نیاز کشاورزی به بهره برداری رسید.

  عمومی
  1398/03/03
یکم تا سوم خرداد:

درگز، کلات نادر، مشهد، قوچان و نیشابور بیشترین بارش ها را خواهند داشت/ هیچ ریسکی در مقابل سیلاب قابل قبول نیست

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی صبح امروز در گفتگوی رادیویی گفت: طبق پیش بینی های ستاد مدیریت بحران، اداره کل هواشناسی و ستاد وزارت نیرو بارش ها در استان طی امروز و فردا رگباری و سیل آسا خواهد بود؛ تقریبا تمام شهرهای استان بارندگی قابل ملاحظه ای را شاهد هستند که در این بین شهرهای درگز، کلات نادر، مشهد، قوچان و نیشابور بیشترین بارش ها را خواهند داشت.

  روابط عمومی
  1398/03/01
در 218 جلسه شورای معاونین شرکت بررسی شد

راه های تحقق اهداف شرکت در سال 98

در جلسه دویست هجدهم شورای معاونین، گزارش تحقق اهداف شرکت برای سال 98 قرائت و بررسی شد و مهمترین اهداف شرکت تعیین و راهکارهای تحقق آن بررسی شد.

  معاونت برنامه ریزی
  1398/03/01

رسالت روابط عمومی ها امیدآفرینی حقیقی در جامعه است

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها باید در جهت امیدآفرینی حقیقی بین مردم گام بردارند، گفت: در همین راستا و با توجه به ظرفیت های شاخص استان باید فرهنگ شکرگذاری جایگزین فضای ناامیدی در جامعه شود.

  روابط عمومی
  1398/03/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 29
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 8,285
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,748,792
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435