|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

کشاورزان در قانون گذاری و اجرای آن بایستی تاثیر گذار باشند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی مدیر عامل این شرکت در نشست با نمایندگان تشکل کشاورزان، دامداران و مرغداران گفت: مسئولان بایستی در کنار مردم و کشاورزان در پی حل مشکلات باشند.

  روابط عمومی
  1397/09/28

آغاز نهضت جدید در پر کردن چاه های غیر مجاز

مدیر امور منابع آب مشهد از انسداد 70 چاه غیرمجاز در دشت مشهد و صرفه جویی سه میلیون مترمکعب آب طی 45 روز اخیر خبر داد.

  روابط عمومی
  1397/09/27

آبادی مناطق مرزی تضمین کننده امنیت کشور است

محمد علایی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: هرچه مناطق مرزی آبادتر شود امنیت کشور تامین می شود.

  روابط عمومی
  1397/09/25
شهردار مشهد مقدس در اختتامیه جشنواره ملی فناوری های آب:

بخشی زیادی از اختراعات حوزه آب را می توان در مدیریت شهری استفاده کرد

محمدرضا کلایی در اختتامیه دومین جشنواره ملی فناوری های آب که در محل دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد عنوان کرد: با توجه به کمبود منابع آب از مخترعان و شرکت هایی که طرح ها و اختراعات خود را در حوزه آب در این جشنواره ارائه داده اند می خواهم طرح ها و اختراعاتشان را که می توان در حوزه های مدیریت شهری از آن استفاده کرد ظرف 10روز به معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد ارائه دهند.

  روابط عمومی
  1397/09/21
مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در مشهد:

با اجرای سیاست های سازگاری با کم آبی انتظار جهش های بزرگی در صنعت آب داریم

مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در چهل و پنجمین نشست مدیران صنعت آب کشور در مشهد مقدس گفت: وزیر نیرو حدود 2 ماه قبل به شرکت منابع آب ایران ،تکالیفی را ابلاغ کرده است و با اقدامات موثری که درزمینه سازگاری با کم آبی انجام می شود انتظار جهش بزرگی در حفظ منابع آبی کشور را داریم.

  روابط عمومی
  1397/09/21
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

آمایش سرزمین باید آب محور باشد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در ایران در چهل و پنجمین نشست مدیران صنعت آب کشور در مشهد مقدس گفت: با توجه به تغییرات اقلیمی و کاهش بارندگی ها نیاز است تمامی مطالعات آمایش سرزمینی با محوریت آب انجام گیرد.

  روابط عمومی
  1397/09/21
رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو:

کشور ما نیازمند تحول اساسی در مدیریت حوزه آب است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد فاضلی، مشاور وزیر نیرو و رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی این وزارت خانه در نشست تخصصی سازگاری با کم آبی و الزامات اجتماعی آن که در محل دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد عنوان کرد: کشور ما نیازمند تحول اساسی در مدیریت حوزه آب است.

  اخبار همایش
  1397/09/20
دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی:

سال ۲۰۵۰ با کم‌آبی مزمن مواجه خواهیم شد/ هیچ تناسبی میان توزیع جمعیت و منابع آبی به چشم نمی‌خورد

دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی گفت: در سال ۲۰۵۰، ایران با جمعیتی حدود ۱۱۷ میلیون نفر و سرانه منابع آب تجدیدپذیر کمتر از ۱۰۰۰ مترمکعب با کم آبی مزمن مواجه خواهد شد.

  اخبار همایش
  1397/09/20
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

توسعه ای پایدار است که آب محور باشد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به اهمیت مدیریت آب گفت: توسعه ای پایدار است که آب محور باشد.

  اخبار همایش
  1397/09/20
مدیرعامل شرکت آب منطقه خراسان رضوی:

مدیریت صحیح پساب از الزامات برون رفت خشکسالی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه خراسان رضوی در نشست بازچرخانی پساب های شهری و صنعتی گفت: 80 درصد از میزان آب مصرفی تبدیل به فاضلاب می‌شود؛ این مساله به عنوان یک فرصت به شمار می‌رود. از طرفی می‌توان با تصفیه درست این حجم از فاضلاب، مساله آب را مدیریت کرد؛ مدیریت صحیح پساب از الزامات برون رفت خشکسالی است.

  اخبار همایش
  1397/09/19
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی خراسان رضوی:

باز چرخانی آب از عوامل موثر نجات آب است

سرپرست معاونت عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: یکی از مشکلاتی که با آن روبه رو هستیم دیدگاه جامعه نسبت به محیط زیست و طبیعت است. زمانی به عقیده کارشناسان رابطه انسان و طبیعت مهربان بوده اما امروزه ما بر طبیعت غالب شده ایم و طبیعت در خدمت تمامی اهداف ما بوده است و باز چرخانی آب از عوامل موثر نجات آب می باشد.

  اخبار همایش
  1397/09/19
نماینده دفتر منطقه ای یونسکو در تهران در نشست G_WADI گفت:

نرخ تقاضای آب در جهان رو به افزایش است

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای خراسان رضوی؛الکساندر لایشت در افتتاحیه هشتمین نشست آسیایی شبکه جهانی آب و اطلاعات توسعه ای برای مناطق خشک(G_WADI) و دومین نشست ملی فنا وری های آب که در محل دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد؛ ضمن تشکر از وزارت نیرو در جمهوری اسلامی ایران و کمیسیون ملی یونسکو در ایران برای حمایت و همکاری های پیوسته بین ایران و یونسکو در زمینه های گوناگون مدیریت منابع طبیعی گفت: ما در این همایش از دانش کارشناسانی بهره مند خواهیم شد که تحت دو ابتکار شاخص برنامه جهانی آبشناسی یونسکو گرد هم آمده اند.

  اخبار همایش
  1397/09/19
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

رمز تداوم زندگی، سازگاری با طبیعت و کم آبی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: برای تداوم زندگی بشر نیازمند سازگاری با محیط زیست و کم آبی هستیم.

  اخبار همایش
  1397/09/19

هشتمین نشست آسیایی شبکه جهانی آب و اطلاعات توسعه ای برای مناطق خشک آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی مدیر عامل این شرکت از آغاز هشتمین نشست آسیایی شبکه جهانی آب و اطلاعات توسعه ای برای مناطق خشک خبر داد.

  اخبار همایش
  1397/09/19

آغاز عملیات رفع تصرف و آزاد سازی مخزن سد کارده

در راستای تامین آب شرب سالم شهر مقدس مشهد و اجرای سیاست های سازگاری با کم آبی، عملیات آزاد سازی و رفع تصرف مخزن سد کارده، صبح سه شنبه ۱۳ آذر ماه با دستور قضایی دادستانی محترم استان آغاز شد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1397/09/13
محمد علایی در برنامه زنده اشاره از صدا و سیمای خراسان رضوی گفت:

تجدید نظر در اقتصاد آب موجب مصرف بهینه آب می شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: تجدید نظر در اقتصاد آب یکی از مهم ترین مواردی است که موجب مصرف بهینه می شود.

  روابط عمومی
  1397/09/13

برگزاری جلسه انتقال تجربیات مدیران امور و ادارات منابع آب شهرستان

سازمان‌های متعالی به‌منظور کاهش ریسک از دست رفتن دانش با ارزش خود در فرآیند مدیریت دانش اقدام به تبدیل دانش غیررسمی و ذهنی به دانش رسمی و ثبت شده می‌نمایند.

  معاونت برنامه ریزی
  1397/09/14
شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار می کند:

مسابقه انتخاب بهترین پیام ادبی سازگاری با کم آبی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، این شرکت مسابقه انتخاب بهترین پیام ادبی(بدون محدودیت سنی) با محوریت سازگاری با کم آبی در کشور و یا استان خراسان رضوی برگزار می کند.

  روابط عمومی
  1397/09/11

صرفه جویی یک و نیم میلیون متر مکعبی آب با انسداد 32 حلقه چاه غیرمجاز در مشهد

مدیر امور منابع آب مشهد از صرفه‌جویی 1.5 میلیون متر مکعب آب پس از انسداد 32 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان طز 20 روز اخیر خبر داد.

  امور آب مشهد
  1397/09/10
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت:

تشکل های قانونی کشاورزی باید نقش بیشتری در مدیریت آب در کنار دولت داشته باشند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مدیرعامل این شرکت در نشست صمیمی با اعضای کارگروه سازگاری با کم آبی و کشاورزان شهرستان سرخس ضمن تاکید بر اینکه باید تشکل های قانونی کشاورزان و دیگر نهادهای مردمی به عرصه مدیریت آب وارد شوند و با حاکمیت دست در دست و بر مبنای خرد جمعی آب و محیط زیست را مدیریت کنیم گفت: در مدیریت آب کشور جای مادر و دایه عوض شده است؛ سرنوشت چنین طفلی مشخص است. در واقع "مادر" مردم و تشکل های قانونی مردمی اند و دولت و شرکت آب منطقه ای باید "دایه" باشند. بیش از 60 سال است که جای این دو عوض شده است.

  شهرستان ها
  1397/09/09
محمد علایی در پنچاه و دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان خراسان رضوی گفت:

مشکلات موجود در سطح صنعت آب و برق را نباید به جامعه منتقل کنیم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، پنچاه و دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان خراسان رضوی در این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1397/09/08
محمد علایی در آغاز بیست و چهارمین نشست معاونان منابع انسانی، مالی و پشتیبانی در مشهد:

برای رسیدن به بهره وری در صنعت آب باید چابک سازی ساختار نیروی انسانی در شرکت های آب منطقه ای رخ دهد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، بیست و چهارمین نشست معاونین منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و مدیران مالی و ذیحسابی و ذیحسابان طرح های عمرانی شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.

  معاونت مالی
  1397/09/08
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

مشهد میزبان هشتمین نشست آسیایی G-WADI می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ ای خراسان رضوی گفت: در تاریخ 19 الی 21 آذرماه جاری جشنواره ملی فناوری های آب وهشتمین نشست آسیایی G-WADI با حضور کارشناسان داخلی و بین المللی از 8 کشور در شهر مشهد برگزار می شود.

  روابط عمومی
  1397/09/06
مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران در حاشیه مراسم تقدیر از متولیان ارزیابی جشنواره شهید رجایی گفت:

حرکت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در راستای سیاست های راهبردی وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مهدی دانشگر، مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران در مراسم تقدیر از متولیان ارزیابی جشنواره شهید رجایی ضمن تبریک ایام ربیع و ولادت پیامبر رحمت و امام صادق (ع) و هفته بسیج گفت: بسیج یک تفکر است و هرکس در هر جایگاهی ایثار کند یک بسیجی است؛ پیامبر اکرم و حضرت علی (ع) اولین بسیجیان بودند.

  عمومی
  1397/09/06
در جشن میلاد فرخنده پیامبر اعظم و امام جعفر صادق(ع) و مراسم تقدیر از متولیان ارزیابی جشنواره شهید رجایی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

سند سازگاری با کم آبی استان تهیه شد

جشن بزرگ میلاد پیامبر اعظم و امام جعفر صادق(ع) و تقدیر از متولیان ارزیابی جشنواره شهید رجایی به پاس دریافت رتبه برتر شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با حضور دکتر دانشگر، مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران در این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1397/09/06

تشکر وزیر نیرو از رئیس جمهور

رضا اردکانیان، وزیر نیرو طی نامه ای از عنایت ویژه و راهبری دکتر حسن روحانی، رییس جمهور محترم نسبت به صنعت آب و برق طی نامه ای تشکر کرد.

  عمومی
  1397/09/06

لزوم ترویج آموزه های دینی و اخلاقی در کاهش تخلف های آبی

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طی دهه های اخیر تخلفات آبی به ویژه حفر و بهره برداری چاه های غیرمجاز و تجاوز به حریم و بستر رودخانه ها افزایش یافته که از منظر شرعی، اخلاقی و قانونی محل اشکال است.

  روابط عمومی
  1397/09/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 33
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 8,618
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,749,125
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435