|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

پیام تبریک نوروزی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

هر نشانه ای از طبیعت به تعبیری پیامی از پیام های قدسی قادر متعال بوده تا جان آکنده از نیاز آدمی را به سوی رستگاری رهبری نماید و بدین سان بهار با همه عظمت و شکوهی مانند خود تنها جلوه ای کوچک از کرامت لایزال و حکمت بی مثال خداوند بوده تا هم بندگان خویش را از دل انگیزترین مظاهر زیبایی برخوردار سازد و هم آنان را به سخاوت و بخشندگی در حق یکدیگر ترغیب نماید.

  روابط عمومی
  1397/12/28

قرارداد نخستین نیروگاه برق آبی خراسان رضوی منعقد شد

مدیردفتر درآمد زایی و تجهیز منابع مالی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از انعقاد نخستین قرارداد در این استان برای ساخت نیروگاه برق آبی در محدوده سد ارداک خبر داد

  عمومی
  1397/12/27

شرکت آب منطقه‌ای خانه دوم پیشکسوتان عزیز است

محمد علایی در آخرین روز های کاری سال و در جمع همکارانی که در طول سال 97 به عرصه پیشکسوتان صنعت آب پیوستند گفت : شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و مجوعه وزارت نیرو قدر دان زحمات شما است شما جوانی و سرمایه عمر گرانقدر خود را در این شرکت گذاشتید و دستاورد های موفقیت آمیز شرکت مرهون تلاش شما است مدیران شرکت اعتقاد قلبی دارند که باید حرمت شما حفظ شود شما بزرگان و سرمایه شرکت هستید و دارایی ما محسوب می شوید و دین مبین اسلام هم تاکید زیادی روی احترام و تکریم بزرگان و پیشکسوتان دارد .

  عمومی
  1397/12/26

آغاز فعالیت کارگروه های دانش آموزی طرح پایلوت ناجیان آب روستا

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: با برگزاری سومین کارگاه آموزشی-توجیهی طرح پایلوت ناجیان آب روستا در مجتمع آموزشی دخترانه ام هانی روستای کارده از توابع شهرستان مشهد، فعالیت کارگروه های دانش آموزی رسما آغاز شد.

  روابط عمومی
  1397/12/25

مجمع خیرین برای نجات آب از بزرگ ترین گمشده های مدیریت آب کشور است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی که در اولین مجمع عمومی خیرین و جهادگران افتخاری حفظ احیا و نجات آب در شهر نیشابور سخنرانی می کرد گفت:

  عمومی
  1397/12/25
در راستای برخورد قاطع با متخلفین و متجاوزین به حقوق بیت المال در اراضی ملی و طبیعی:

برگزاری افتتاحیه مانور مشترک گشت های نوروزی سال 98 شورای حفظ حقوق بیت المال/ دادستان استان: دستگاه های متولی در برخورد با متصرفین منتظر دستور

غلامعلی صادقی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در مراسم افتتاحیه مانور مشترک گشت های نوروزی شورای حفظ حقوق بیت المال گفت: همکاری، هماهنگی و همدلی بین دستگاه اجرایی و قضایی و نیروهای انتظامی و سایر مسئولین اجرایی در استان برای رفع تصرف و برخورد با متخلفین در کل کشور نمونه است و این مهم و نعمت را باید فرصت دانسته و شکرگزاری کنیم.

  عمومی
  1397/12/22

تقدیر استاندار از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی از شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر استان در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت تجلیل کرد.

  عمومی
  1397/12/22

عملیات 7 طرح صرفه جویی در مصرف آب و انرژی به مناسبت هفته منابع طبیعی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: با توجه به ضرورت عمل به مصوبات کارگروه ملی و استانی سازگاری با کم آبی، شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در اجرای طرح های صرفه جویی در مصرف آب در بخش ساختمان ها و تاسیسات وابسته به این شرکت پیشگام شده است و قصد دارد خود اولین مجری برنامه مذکور بوده و از این طریق انگیزه مشارکت و همراهی سایر دستگاه ها و نهادهای مدنی را نیز فراهم آورد.

  عمومی
  1397/12/21

پاسخگویی به مراجعین اولویت راهبردی مدیران شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، آخرین جلسه شورای مدیران آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور مدیرعامل، معاونین و تمام مدیران ستاد و امورهای آب شهرستان های استان برگزار گردید.

  عمومی
  1397/12/19

تولیدات دانش آموزی در بازارچه های کار و فناوری با محوریت نجات آب و محیط زیست

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: در سال تحصیلی جاری با توجه به زمینه همکاری فعال و سازنده مابین شرکت آب منطقه ای و اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، بازارچه های کار و فناوری دانش آموزی با محوریت نجات آب و محیط زیست به اجرا در آمده است.

  روابط عمومی
  1397/12/19
مدیر منابع آب شهرستان تربت جام:

توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در تایباد

مدیر منابع آب شهرستان تربت جام از توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در شهرستان تایباد خبر داد.

  شهرستان ها
  1397/12/18
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

پایان راه مصرف بیمار گونه آب ،جهنم بی آبی است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت:در این سرزمین کم آب و خشک، آب را در همه بخش ها بیمارگونه اسراف می کنیم و پایان این راه جهنم بی آبی و سرزمینی سوخته است. باید آب را به اندازه مصرف کنیم.

  عمومی
  1397/12/18

اساس کار شرکت آب منطقه ای استان بر مبنای خرد جمعی و شفافیت عملکرد است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی در دیدار با همکاران امور آب قوچان با اشاره به جایگاه ویژه امورهای آب شهرستان ها، همکاران شاغل در امور آب ها را به عنوان نیروهای خط مقدم حفاظت از منابع آب دانست.

  شهرستان ها
  1397/12/16

تامین آب شرب سالم و پایدار شهرها اولویت مدیران استان است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در جلسه برنامه ریزی آب شرب شهر قوچان که در سد تبارک آباد برگزار گردید؛ تامین آب شرب سالم و پایدار را یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مدیران آب استان برشمرد.

  شهرستان ها
  1397/12/16

طرح پایلوت ناجیان آب روستا در خراسان رضوی آغاز به کار کرد

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: همزمان با گرامیداشت روز ملی آب و هفته منابع طبیعی، طرح پایلوت ناجیان آب روستا با برگزاری نخستین برنامه آموزشی آن ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه اول روستای کارده از توابع شهرستان مشهد آغاز به کار کرد.

  روابط عمومی
  1397/12/15
در مراسم گرامیداشت روز ملی آب مطرح شد:

زیاده خواهی نسل ما وضعیت کنونی بحران آب را رقم زده است/ بزودی سند سازگاری با کم آبی خراسان رضوی ابلاغ می شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به صدور بی رویه پروانه های بهره‌برداری از چاه ها درگذشته، با بیان اینکه در این بستر خلاف همه ما اشتباه کردیم، گفت: "برای تلطیف شرایط و تغییر فضای کنونی کمبود منابع آبی شرط بقای ما سازگاری با کم آبی است."

  روابط عمومی
  1397/12/14
یادداشت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به مناسبت روز ملی آب:

روز ملی آب، فرصتی برای تمرین سازگاری با کم آبی

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی، مدیر عامل این شرکت به مناسبت 13 اسفند، "روز ملی آب" طی یادداشتی گفت: 13 اسفند روز ملی آب در ایران است. در این روز جا دارد که به وضعیت آب در استان خراسان رضوی، پیشینه و تهدیدها و فرصت های آن و ترسیم چشم اندازی برای فردایمان بپردازیم.

  روابط عمومی
  1397/12/13

بنیامین یوسف زاده، خبرنگار خراسانی در بخش تیتر جشنواره ملی نیرو و رسانه حائز رتبه برتر شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، با اعلام نتایج نهایی داوری آثار ارسالی به جشنواره نیرو و رسانه، این رویداد رسانه‌ای نیز با تقدیر وزیر نیرو از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

  عمومی
  1397/12/13
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

قنات تنها یک سازه نیست بلکه یک فرهنگ است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در سمینار قنات و سازگاری با کم آبی گفت: قنات فقط یک سازه پیچیده و استثنایی نیست بلکه یک فرهنگ و تمدن است و قنات مثل پدری است که موجب جمع شدن همه فرزندان دور هم می شود.

  اخبار همایش
  1397/12/11

نشست صمیمى شوراهای روستاها و شهر و شهرستان خواف با مدیرعامل شرکت آب منطقه اى خراسان رضوى

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در این جلسه که حدود ۴ ساعت به طول انجامید مهندس علایی با خوش آمدگویی به مهمانان، شرکت آب منطقه ای را خانه آنان و همکاران شرکت را همدلان و همراهان آنان دانست.

  عمومی
  1397/12/11

راهکارهای مشارکت آستان قدس رضوی در طرح انتقال آب دریای عمان به شرق کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، در نشست مدیران شرکت با مدیران سازمان اقتصادی رضوی که با محوریت نقش آستان قدس رضوی در مشارکت پروژه انتقال آب از دریای عمان برگزار گردید علیرضا طاهری، قائم مقام و مشاور مدیر عامل شرکت عنوان کرد: کمبود و گاه نبود آب شرب در صنعت شرق کشور، باعث شده است طرح شیرین سازی و انتقال آب از دریای عمان به این مناطق به دقت مطالعه و به‎زودی از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرا شود.

  عمومی
  1397/12/08

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی در سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا(س)و گرامیداشت روز زن و مقام مادر

محمد علایی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در پیامی سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) را که به روز زن نامگذاری شده است، تبریک گفت.

  روابط عمومی
  1397/12/07

برگزاری جلسه ارائه گزارش مطالعات رودپارک کشف رود

جلسه ای با موضوع ارائه گزارش مطالعات رودپارک کشف رود توسط مشاور فضازیست با حضور محمد علایی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، آقای دکتر ریاضی عضو شورای شهر و رئیس کمیسیون عمران توس و سایر اعضا جلسه تشکیل شد.

  عمومی
  1397/12/07

الگوی رفتاری حضرت زهرا (س) چراغ راه تمامی اعصار است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی مراسم جشن ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) برگزار گردید.

  روابط عمومی
  1397/12/07
استاندار خراسان رضوی در بازدید از سد دوستی:

تمام تلاش خود را در جهت تامین آب شرب 98 مشهد انجام خواهیم داد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، رزم حسینی در بازدید از خط انتقال و سد دوستی گفت: دولت تمام تلاش خود را در جهت تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای مجاورین و زائران مشهد مقدس در سال 98 انجام خواهد داد.

  روابط عمومی
  1397/12/07

دومین کارگاه آموزشی طرح داناب در مشهد برگزار شد

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: دومین کارگاه آموزشی طرح ملی دانش آموزی نجات آب (داناب) با حضور کارشناسان مسئول ادارات 47 گانه استان خراسان رضوی و مدیران آموزشگاه های مقطع متوسطه اول شهرستان مشهد در مجتمع فرهنگی معارف برگزار شد.

  روابط عمومی
  1397/12/05
در نشست مدیرعامل آب منطقه ای استان با فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال‎شرق نزاجا مطرح شد:

بررسی راهکارهای بازچرخانی پساب پادگان ارتش

در نشست صمیمانه مدیرعامل آب منطقه ای خراسان رضوی با فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال‎شرق نیروزی زمینی ارتش جمهوری اسلامی، بحث و تبادل نظر درباره مسائل مرتبط انجام شد و راهکارهای بازچرخانی پساب پادگان جدید ارتش مورد بررسی قرار گرفت.

  عمومی
  1397/12/05

کارگاه آموزشی کتاب انسان و محیط زیست برای مدارس منتخب شهرستان مشهد برگزار شد

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: کارگاه آموزشی مدیران و معلمان مدرس کتاب درسی انسان و محیط زیست در مقطع متوسطه دوم نواحی هفت گانه مشهد، تبادکان و رضویه در سالن اجتماعات شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به مدت 6 ساعت برگزار شد.

  روابط عمومی
  1397/12/04

نشست صمیمى شوراهای کشاورزی، شوراهای شهرستان، شهر و چند روستای بزرگ کلات نادری و شهردار شهر کلات نادری با مدیرعامل شرکت آب منطقه اى خراسان ر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در نشست صمیمى شوراهای کشاورزی، شوراهای شهرستان، شهر و چند روستای بزرگ کلات نادری و شهردار شهر کلات نادری با مدیرعامل شرکت آب منطقه اى خراسان رضوى که حدود سه ساعت به طول انجامید مهندس علایی با خوش آمدگویی به میهمانان با بیان تاریخچه ای از شهرستان کلات و زندگینامه فرزند سلحشور آن، نادرشاه افشار، بیان کرد: در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی احترام به مردم و ارباب رجوع و حل مسائل آنها در زمان بهینه از مبانی فرهنگ سازمانیست.

  روابط عمومی
  1397/12/04
مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

آغاز بهره برداری از پیشخوان الکترونیک شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

مدیر فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: دریافت خدمات مشترکین شرکت آب منطقه ای از این پس از طریق پیشخوان الکترونیک امکان پذیر است.

  معاونت برنامه ریزی
  1397/12/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 33
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 8,127
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,748,634
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435