|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

تقدیر از بانوان دارای حجاب برتر شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در راستای گرامیداشت هفته عفاف و حجاب طی مراسمی با حضور "مشاور مدیر عامل در امور مذهبی"، "مشاور مدیر عامل در امور زنان" و "جمعی از همکاران خانم شرکت" برگزار شد از بانوان دارای حجاب برتر با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.

  امور فرهنگی
  1396/04/28
در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی صورت گرفت؛

دومین جلسه کمیته هماهنگی آماربرداری سراسری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، دومین جلسه کمیته هماهنگی آماربرداری سراسری دور سوم از منابع و مصارف آب زیرزمینی درسطح شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت، معاون حفاظت و بهره برداری و اعضای کمیته برگزارشد.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1396/04/28

تقدیر از همکاران برتر در طرح تکریم ارباب رجوع سال 1395 شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

در حاشیه ششمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم (حقوق شهروندی) شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از همکاران برتر در طرح تکریم ارباب رجوع با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

  تقدیر
  1396/04/27

برگزاری ششمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، ششمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم (حقوق شهروندی) این شرکت با حضور مدیرعامل، کارشناسان واحد بازرسی و بازرسان شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1396/04/27
مدیر دفتر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبر داد؛

اتمام عملیات نقشه برداری رودخانه کارده

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مدیر دفتر رودخانه ها و سواحل این شرکت از اتمام عملیات نقشه برداری "رودخانه کارده" خبر داد و افزود: با اتمام عملیات نقشه برداری 40 کیلومتری رودخانه کارده و اقدامات قانونی بعدی عملیات آزادسازی و رفع تصرف این رودخانه نیز آغاز می شود که با بازگشایی و اعاده به شرایط طبیعی آن، ضمن حفاظت کمی و کیفی از منابع آب از خطرات ناشی از حوادث سیل پیشگیری می شود.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1396/04/26
مدیر منابع آب شهر مقدس مشهد خبر داد؛

توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در غرب مشهد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، صبح امروز همکاران گشت و بازرسی امور منابع آب مشهد در غرب این شهرستان، پشت آرامگاه فردوسی، یک دستگاه حفاری غیر مجاز را توقیف کردند.

  امور آب مشهد
  1396/04/25

برگزاری دوره آموزشی تیم های آماربرداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، دوره آموشی تیم های آماربردار مشاوران آماربرداری از منابع و مصارف آب زیرزمینی و سطحی پس از افتتاحیه رسمی این پروژه برگزار شد.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1396/04/25

برگزاری نشست پرسش و پاسخ اعضای هیأت مدیره با کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

نشست پرسش و پاسخ اعضای هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی جهت رسیدگی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات کارکنان این شرکت برگزار شد.

  روابط عمومی
  1396/04/24
در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی صورت گرفت؛

برگزاری کارگاه بازآموزی تکنسین ها و کالیبراسیون مولینه ها

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، کارگاه بازآموزی تکنسین ها و کالیبراسیون مولینه ها به همت گروه آب های سطحی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1396/04/21

بازدید معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از شبکه آبیاری دوستی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت به همراه مدیر دفتر تاسیسات آبی، مدیر بهره برداری سد دوستی، رئیس اداره آب سرخس و کارشناسان مرتبط از شبکه پایاب سد دوستی و سر دهانه های سنتی رودخانه بازدید کردند.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1396/04/21

تودیع و معارفه مدیر امور منابع آب شهرستان تربت جام

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مراسم تودیع و معارفه مدیر امور منابع آب شهرستان تربت جام با حضور "علی رستمی"، فرماندار و "شافعی"، معاون فرماندار شهرستان تربت جام، "محمدعلی نعمت نژاد" معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و پرسنل امور منابع آب این شهرستان برگزار شد.

  عمومی
  1396/04/20
در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی انجام شد؛

آغاز آماربرداری از منابع آبی استان خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، جلسه آغاز به‎کار عملیات میدانی "گروه آمار برداران" این شرکت با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، معاونان، کارشناسان و آماربرداران برگزارشد.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1396/04/14
در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی صورت گرفت:

جلسه تأمین آب شهر مقدس مشهد و نگاه به پایداری منابع آب این شهر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، جلسه بررسی چگونگی استفاده از پساب شهر مقدس مشهد با هدف تغذیه مصنوعی آب‎خوان و بازچرخانی آن در جهت تأمین آب شرب با حضور تیمی از نمایندگان محیط زیست کشور آلمان، مجموعه مدیران و متخصصان وزارت نیرو، شرکت مدیریت منابع آب ایران و شرکت آب و فاضلاب کشور به میزبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد.

  عمومی
  1396/04/13

بازدید رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملى مجلس از طرح نجات و احیاى کشف رود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملى مجلس، استاندار خراسان رضوی، معاونان، جمعی از اعضای جدید شورای شهر، مدیران استانی و خبرنگاران صبح امروز از "طرح نجات و احیاى کشف رود" بازدید کردند.

  عمومی
  1396/04/10

حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در راهپیمایی روز جهانی قدس

همزمان با "روز جهانی قدس" در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همگام با مسلمانان سراسر جهان، کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور در راهپیمایی این روز را گرامی داشته و جنایت ها و نسل کشی رژیم غاصب اسرائیل در فلسطین اشغالی را محکوم کردند.

  امور فرهنگی
  1396/04/04
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 8,020
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,748,527
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435