|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی؛ بر افزایش بهره ‎وری سازمانی تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، جلسه "آسیب‎ شناسی و هم ‎اندیشی داوران نظام پیشنهادها" با حضور بیش از 40 نفر از مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد.

  معاونت برنامه ریزی
  1395/06/31

بازدید اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران و مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی کشور از امور منابع آب نیشابور

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران از امور منابع آب نیشابور با توجه به اقدامات آن امور بازدیدکردند.

  شهرستان ها
  1395/06/31
فرماندار شهرستان خوشاب؛

از مدیر امور منابع آب سبزوار تقدیر کرد

فرماندار و رئیس کارگروه ارتقای بهره‎وری آب شهرستان خوشاب از مدیر امور منابع آب سبزوار به پاس زحمات و تلاش وی در سال "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" تقدیر کرد.

  شهرستان ها
  1395/06/28

برگزاری کارگاه آموزشی بخش آب های سطحی در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی کارگاه "بازآموزی و یادآوری نرم افزارهای مورد استفاده در بخش مطالعات آب‎های سطحی" در این شرکت برگزار شد.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1395/06/28

برگزاری کارگاه هم اندیشی با حضور بهره برداران منابع آب دشت سبزوار

کارگاه هم اندیشی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی با حضور کشاورزان و بهره برداران منابع آب دشت سبزوار در تالار جوانسرای سبزوار برگزار شد.

  شهرستان ها
  1395/06/24

آغاز همراهی رسمی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در طرح احیا و تعادل بخشی

تفاهم نامه همکاری در خصوص بهره‎مندی از ظرفیت‎های فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی در راستای فراهم آوردن بستر اجتماعی مناسب به منظور تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، مابین شرکت آب منطقه‎ای و اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی مبادله شد.

  عمومی
  1395/06/24

تصرفات غیرقانونی و ساخت و ساز غیرمجاز در بستر رودخانه ها دلایل اصلی وقوع سیل

مدیر دفتر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی بیان کرد: یکی از دلایل اصلی افزایش تعداد رخدادهای سیل در سال‎های اخیر تصرف بستر و حریم رودخانه‎ها، مسیل ها، ایجاد اعیانی و دخل و تصرف غیر مجاز توسط اشخاص می باشد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1395/06/24

گفتگوی اختصاصی مشاور وزیر نیرو با نماینده نظام صنفی کشاورزی مشهد

در حاشیه سفر مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به مشهد در روز یکشنبه 21 شهریور ماه، جلسه ای اختصاصی با حضور نماینده نظام صنفی کشاورزی شهرستان مشهد برگزار شد.

  عمومی
  1395/06/22
مشاور وزیر نیرو در مشهد؛

سه سد در کشور وضعیت بحرانی دارند

مشاور وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: در حال حاضر سه سد در کشور واقع در استان های اصفهان، فارس و خراسان رضوی وضعیت بحرانی دارند.

  عمومی
  1395/06/21
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در مشهد؛

انسداد 20 هزار حلقه چاه غیر مجاز در سال جاری در کشور

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در مشهد در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش اعتبارات تعادل بخشی آب در دولت یازدهم با هدف حفظ منابع آب زیرزمینی گفت: در گذشته سالانه سه تا چهار هزار حلقه چاه غیر مجاز در کشور مسدود می شد که امسال این میزان به 20 هزار حلقه چاه رسیده است و بدین طریق می توانیم یک میلیارد متر مکعب آب را مدیریت کنیم.

  عمومی
  1395/06/21

واسنجی کنتورهای هوشمند در خراسان رضوی از مرز 80 درصد عبور کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی طی جلسه ای در روز یکشنبه بیست و یکم شهریورماه با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیرعامل، معاونان و کارکنان دفتر حقوقی و معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، عملکرد نصب کنتورهای هوشمند بر چاههای مجاز در این استان مورد بررسی قرارگرفت.

  عمومی
  1395/06/21

برگزاری جلسه گروه های تعالی حلقه های شجره طیبه صالحین (گروه شهید محمودآبادی) و جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید رستمی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی با توجه به نزدیک شدن به ایام دهه ولایت و هفته دفاع مقدس، جلسه گروه‎های تعالی حلقه‎های شجره‎ی طیبه صالحین (گروه شهید محمودآبادی) و جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید رستمی با حضور مشاور مدیرعامل در امور فرهنگی و ایثارگران، اعضای شورای بسیج و سرگروه های حلقه های صالحین برگزار شد

  امور فرهنگی
  1395/06/20

پیمایش خانوادگی به مناسبت بزرگداشت "هفته دولت" در منطقه "کشف‎رود"

به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و تقدیر و تشکر از تلاش دادستانی و شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی به منظور پاک‎سازی و آزاد‎سازی رود‎خانه حماسی "کشف رود"، برنامه پیمایشی به همت اداره ورزش و سلامت و روابط عمومی آب منطقه‎ای خراسان رضوی برگزار شد.

  عمومی
  1395/06/16
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی؛

هر گونه بهره برداری از منابع آب نیازمند مجوز وزارت نیرو است

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی اعلام کرد: بر اساس قانون، هر گونه بهره برداری از منابع آب منوط به صدور مجوز از سوی وزارت نیرو بوده و بهره برداری از چاه های غیرمجاز با توجیه "زیرسطحی بودن آب" و یا "کم عمق بودن چاه" مبنای قانونی ندارد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1395/06/16

وضعیت نرمال بارندگی در سطح استان خراسان رضوی در مرداد ماه 1395

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، براساس آمار و اطلاعات سازمان هواشناسی و دفتر مطالعات پایه منابع آب این شرکت از 1 مهر ماه 1394 تا پایان مرداد ماه 1395 میانگین بارش استان 216 میلیمتر بوده است.

  دفتر مطالعه پایه منابع آب
  1395/06/16

تفاهم‎نامه فی مابین وزارت نیرو و سازمان نقشه برداری کشور برای اجرا ابلاغ شد

مدیر رودخانه‎ها و سواحل شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی اعلام کرد: سند تفاهم نامه همکاری‎های دو جانبه مابین وزارت نیرو و سازمان نقشه برداری کشور برای اجرا ابلاغ شد.

  عمومی
  1395/06/14

برگزاری کارگاه آموزشی رصد دستگاه‎های حفاری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، با توجه به نصب GPS و راه اندازی نرم افزار رصد دستگاه حفاری در سطح استان، در شهریور ماه کارگاه آموزشی یک روزه در خصوص نحوه نصب و رصد GPS توسط نرم افزار در مدیریت امور منابع آب شهرستان مشهد برگزار شد.

  عمومی
  1395/06/14

افتتاح اولین و بزرگ ترین ایستگاه پایش و نگهبانی رودخانه "کشف رود"

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد در آیین افتتاح اولین و بزرگ‎ترین ایستگاه پایش و نگهبانی رودخانه کشف رود، اظهار کرد: یکی از سرشاخه‎های اصلی که باید با قدرت رفع تصرف شود، اراضی بستر کال چهل بازه است، تا زمینه برای تحویل این اراضی به شهرداری برای ایجاد پارک عمومی فراهم شود.

  عمومی
  1395/06/13

تقدیر و تجلیل از کارمندان نمونه شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، مراسم تجلیل از کارکنان نمونه با حضور مدیرعامل، مسئولان و کارمندان این شرکت در هفته دولت برگزار شد.

  عمومی
  1395/06/09

توافق نامه فی مابین وزارت نیرو و صنعت،معدن و تجارت برای اجرا ابلاغ شد

مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی اعلام کرد: توافق‎نامه فی مابین وزارت‎نیرو و صنعت، معدن و تجارت و به منظور سیاست گذاری اجرایی در برداشت شن و ماسه از رودخانه‎ها و سواحل برای اجرا ابلاغ شد.

  عمومی
  1395/06/09

تشریح پروژه نجات کشف رود در سفر وزیر نیرو به مشهد

در حاشیه مراسم افتتاحیه چهارمین تصفیه خانه فاضلاب مشهد؛ گزارش اقدامات صورت گرفته توسط شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در پروژه نجات کشف رود، ارائه شد.

  روابط عمومی
  1395/06/07

قدردانی معاون میراث فرهنگی کشور از مدیرعامل شرکت آب منطقه‏ ای خراسان رضوی

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از مدیرعامل شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی به منظور تلاش در راستای ثبت اثر ارزشمند "قنات قصبه گناباد" در فهرست میراث جهانی تشکر کرد.

  عمومی
  1395/06/06

قدردانی از کارمندان برتر امور منابع آب مشهد

به منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از کارکنان برتر شاغل در امور منابع آب مشهد مراسمی در روز سه شنبه دوم شهریور ماه در این امور برگزار شد.

  امور آب مشهد
  1395/06/03

نوزدهمین جلسه شورای راهبری بهبود مدیریت صنعت آب کشور در مشهد مقدس برگزار شد

نوزدهمین جلسه شورای راهبری بهبود مدیریت صنعت آب کشور با حضور رئیس امور ساختارهای سازمانی و دولت الکترونیک سازمان اداری و استخدامی کشور، مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات، توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مدیریت منابع آب ایران و اعضای این شورا در روز چهارشنبه سوم شهریور ماه در شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی برگزار شد.

  معاونت برنامه ریزی
  1395/06/03

انعقاد تفاهم نامه با صدا و سیما‎ی خراسان رضوی در زمینه صرفه جویی و تعادل بخشی منابع آب

در راستای افزایش آگاهی‎های عمومی فرهنگ حفاظت از منابع آب، تفاهم نامه تولید و پخش برنامه تلویزیونی مابین صدا و سیمای خراسان رضوی و شرکت آب منطقه ای استان، منعقد شد.

  روابط عمومی
  1395/06/02

بازدید از سدهای خراسان رضوی در "هفته دولت" برای عموم آزاد است

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی اظهار کرد: بازدید از سدها و تاسیسات آبی خراسان رضوی از دوم تا هشتم شهریور ماه به مناسبت هفته دولت آزاد است.

  عمومی
  1395/06/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 8,221
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,748,728
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435