|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

برگزاری کلاس آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

کلاس آموزشی امر به معروف و نهی از منکر با حضور کارکنان و بسیجیان شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی در روز شنبه سی ام مرداد ماه در این شرکت برگزار شد.

  امور فرهنگی
  1395/05/31

رفع تصرفات غیرمجاز در بستر رودخانه "اُستای" توسط امور منابع آب تربت جام

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، با توجه به تصرفات غیرمجاز گسترده در اراضی بستر و حریم رودخانه اُستای (مرغزار) در محدوده روستای اُستای شهرستان باخرز توسط اهالی این روستا، کارکنان امور منابع آب تربت‎جام اقدامات لازم را درجهت بازگشایی این رودخانه انجام دادند.

  شهرستان ها
  1395/05/31

تعامل فعال و سازنده در مباحث بیمه بین شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی و سازمان تامین اجتماعی استان

به منظور بررسی مسایل مشترک دو مجموعه شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی و سازمان تامین اجتماعی استان در خصوص میزان کسورات قانونی سهم بیمه قراردادهای طرح‎های تملک دارائی‎های سرمایه‎ای (عمرانی)، نحوه پرداخت بیمه سهم ارکان طرح و فهرست نیروی انسانی شاغل در کارگاه‎های طرح‎های عمرانی جلسه‎ای با حضور مدیر کل سازمان تامین اجتماعی و مدیرعامل شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی در این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1395/05/30
شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی برگزار کرد؛

کارگاه خودارزیابی با استفاده از مدل تعالی سازمانی (EFQM)

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی، جلسه آموزشی آشنایی با مفاهیم تعالی سازمانی و کارگاه خود ارزیابی با حضور نمایندگان منتخب واحدهای مختلف این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1395/05/27

بازدید مدیرعامل و اعضای کمیته ورزش شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از روند واگذاری و پسا اجاره زمین چمن وکیل آباد

اعضای کمیته ورزش به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی در روز یکشنبه بیست و چهارم مرداد ماه در یک صبحانه کاری در فضای دلنشین محوطه چمن وکیل آباد از اماکن و روند واگذاری پسا اجاره این مجموعه دیدن کردند و برای توسعه و بهتر شدن فضای ورزشی آن بحث و تبادل نظر نمودند.

  تربیت بدنی
  1395/05/26

برای مدیریت بحران آب کمتر از 10 سال فرصت داریم

مدیر امور منابع آب تربت حیدریه در نشست اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در شهرستان خواف عنوان کرد: تنها کالایی که در کشور ما متاسفانه نتوانسته ارزش خود را پیدا کند آب است که با بحران رو به ر و است و ذخایری که طی قرن ها ذخیره شده رو به اتمام است و اگر منابع آب را به درستی مدیریت نکینم طی ده سال آینده منبع آب در منطقه نخواهیم داشت.

  شهرستان ها
  1395/05/26
قائم‌مقام شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی:

کنتورهای هوشمند؛ مقدمه ای برای مدیریت صحیح آب

قائم‌مقام و مشاور مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: با توجه به این که اکنون در استان خراسان رضوی با بحران بسیار شدید آب روبه رو هستیم، ضروری است آب را به صورت مدیریت شده، کنترل و برداشت کنیم.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1395/05/25

316 هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه های استان خراسان رضوی از ابتدای سال 95 آزاد سازی شد

مدیررودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی اعلام کرد: در راستای حفاظت از بستروحریم رودخانه ها به عنوان ثروت عمومی و به منظور پیشگیری حوادث ناشی از سیل با اخذ دستور قضایی و با همکاری نیروی انتظامی تا پایان تیرماه سال جاری 316 هکتار از بستر و حریم رودخانه های استان رفع تصرف و آزادسازی شد.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1395/05/25

چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان تربت جام برگزار شد

چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان تربت جام (شورای هماهنگی دشت) در سال جاری با حضور معاون فرماندار، مدیران امور منابع آب، برق، آبفا، جهاد کشاورزی و رئیس اداره محیط زیست این شهرستان برگزار گردید.

  شهرستان ها
  1395/05/24

برگزاری مرحله استانی یازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان، همسران همکار و دانشجویان صنعت آب و برق

در مراسم افتتاحیه این مسابقات حجت الاسلام و المسلین علوی ضمن تشکر از معاون مالی و پشتیبانی و دبیر شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی که میزبانی این مسابقات را بر عهده گرفته اند اظهار کرد: خوشبختانه در وزارت نیرو با وجود اینکه یک صنعت است و وظیفه آب و برق رسانی به مردم را دارد در زمینه مسائل فرهنگی برای کارکنان و خانواده هایشان اقدامات خوبی انجام شده است و این اعتقاد وجود دارد که مصرف و هزینه در مسائل فرهنگی سرمایه گذاری است زیرا کارمندانی که با قران آشنا باشند در کار خود نیز توجه و دقت کافی را خواهند داشت. دبیر شورای فرهنگی استان افزود: این مسابقات یک سال برای کارکنان، همسران همکار و دانشجویان صنعت آب و برق و یک سال برای فرزندان کارکنان برگزار می گردد که این امر نشان دهنده این است که از آشنایی نسل آینده به قران غفلت نشده است. وی با اشاره به اینکه تعداد شرکت کنند گان در این مسابقات در سال جاری افزایش یافته است اظهار کرد: امیدورام در سال های آینده استقبال بیشتری از این مسابقات صورت گیرد. وی گفت: وزارت نیرو قرآن را به محضر همکاران معرفی و آشنا کرده که باید الگوی سایر وزارتخانه ها باشد زیرا اگر آنها نیز همینطور به قران توجه کنند دیگر قران مهجور نیست. وی به شرکت کنند گان در این مسابقات که برخی از آنها از شهرستان های استان خراسان رضوی در این مسابقات حضور یافتند گفت: شما با این اقدام خود به قرآن خدمت نموده اید و از آنان تقدیر و تشکر نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی این مسابقات در شش رشته ترتیل، حفظ، قرائت، زبان آموزی، مفاهیم و تحقیق موضوعی در 3 مرحله شرکتی، استانی و کشوری برگزار می گردد که مرحله اول در اردیبهشت ماه، مرحله دوم در مرداد ماه و برندگان این مسابقات در مهر ماه در مرحله کشوری به رقابت خواهند پرداخت. شایان ذکر است از شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی نفرات اول مرحله شرکتی در رشته قرائت تحقیق حسین رجبون، مانیا بهادری، در رشته قرائت ترتیل هادی جرست، بتول ظریف و رشته مفاهیم بتول ظریف بوده اند که در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

  امور فرهنگی
  1395/05/21

تاکید بر تحویل حجمی آب مبتنی بر آیین نامه مصرف بهینه آب کشاورزی

مدیر حفاظت و بهره برداری منابع آب زیرزمینی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در نشست اطلاع رسانی نجات آب شهرستان مه ولات عنوان کرد: مبنای قانون از ابتدا بر تحویل حجمی آب بوده و در قوانین متعدد از جمله آیین نامه مصرف بهینه آب کشاورزی نیز بر آن تاکید شده است.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1395/05/19

ایفای نقش تشکل های قانونی کشاورزی در دشت سرخس ضروریست

قائم مقام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در نشست اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب شهرستان سرخس عنوان کرد: در دشت سرخس بحران آب وجود دارد و ادامه این وضعیت آبخوان زیرزمینی دشت را برای همیشه نابود خواهد کرد. در این شرایط ایفای نقش تشکل های قانونی کشاورزی بسیار کلیدی و ضروریست.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1395/05/19

بازدید مسئولان شهرستان سرخس از اراضی حاشیه رودخانه "تجن"

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی مدیر امور منابع آب شهرستان سرخس به همراه فرماندار، اعضای شورای تامین این شهرستان، مدیر املاک و اراضی آستان قدس سرخس از اراضی حاشیه رودخانه "تجن" بازدید کردند.

  شهرستان ها
  1395/05/19

قدردانی مدیرعامل آب منطقه ای خراسان رضوی ازخبرنگاران فعال و برتر استان در حوزه آب

به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار نشست صمیمانه‎ای با حضور مدیرعامل و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی و خبرنگاران صدا و سیما، خبرگزاری‎ها و مطبوعات استان در روز شنبه شانزدهم مرداد ماه در این شرکت برگزار شد.

  روابط عمومی
  1395/05/17
دومین دوره مسابقات والیبال همکاران هیات ورزش صنعت آب و برق استان؛

قهرمانی تیم والیبال آب منطقه ای خراسان رضوی

دومین دوره مسابقات والیبال همکاران هیات ورزش صنعت آب و برق استان به میزبانی اداره ورزش و سلامت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد.

  تربیت بدنی
  1395/05/17

برگزاری جلسه هماهنگی رابطین ارزیابی عملکرد شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی

جلسه هماهنگی رابطین ارزیابی عملکرد شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی در راستای ارزیابی همایش مدیران ارشد سال 1394 برگزار شد.

  عمومی
  1395/05/16

سومین جلسه شورای مدیران شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد

سومین جلسه شورای مدیران صنعت آب استان خراسان رضوی با حضور دبیر رسیدگی به تخلفات شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیر عامل و مدیران شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی برگزار شد.

  عمومی
  1395/05/16
فرماندار شهرستان رشتخوار در نشست اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب خراسان رضوی؛

گذر از بحران شدید سال آبی گذشته با مشارکت مردم و بهره برداران

فرماندار شهرستان رشتخوار در نشست اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب خراسان رضوی با اشاره به شدت گرفتن بحران کم آب در سال گذشته اعلام کرد: گذر از این بحران نفس گیر، تنها در سایه مشارکت مردم و بهره برداران و همدلی مدیران شهرستان میسر شد.

  شهرستان ها
  1395/05/16

بررسی نحوه سنجش رضایت‌مندی مشتریان، جامعه و کارکنان جهت رسیدن به سازمانی متعالی

جلسه بررسی نحوه سنجش رضایت‌مندی مشتریان، جامعه و کارکنان جهت رسیدن به سازمانی متعالی روز سه‌شنبه 12 مرداد ماه در شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی برگزار شد.

  عمومی
  1395/05/13
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبر داد:

بسیاری از آبخوان ها و دشت های استان کمتر از 10 سال دیگر عمر خواهند کرد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت : متاسفانه بسیاری از آبخوان‎ها و دشت های استان کمتر از 10 سال دیگر عمر خواهند کرد و با ادامه ی این روند، کشاورزی و زندگی و حیات هم در این دشت ها همین مدت دوام خواهدداشت.

  معاونت حفاظت و بهره برداری
  1395/05/13

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر امور کاکنان و رفاه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی طی مراسمی با حضور محمدرضا علی مرادی، دبیر و عضو هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان این شرکت؛ غلامرضا قادری، به عنوان مدیر امور کارکنان و رفاه شرکت معرفی و از خدمات شایسته و مجدانه محمد‎علی فرخ زاده مدیر پیشین این امور تشکر و قدردانی شد.

  عمومی
  1395/05/12

برگزاری هفدهمین جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات صنعت آب کشور در شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی

هفدهمین جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات صنعت کشور با رویکرد فراهم‎سازی الزامات، شیوه، نحوه تامین زیر ساخت‎های لازم تحقق اهداف و برنامه های سال 95 (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) چهارشنبه ششم مرداد ماه در شرکت شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی برگزار شد.

  عمومی
  1395/05/06

برگزاری چهارمین جلسه کمیته سلامت اداری شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی

چهارمین جلسه کمیته سلامت اداری شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی با حضور مدیرعامل، کارشناسان واحد بازرسی و بازرسان شرکت در روز شنبه دوم مرداد ماه برگزار شد.

  عمومی
  1395/05/04

مدیرکل دیوان محاسبات استان خراسان رضوی از طرح ساماندهی رودخانه "فاروب رومان" نیشابور بازدید کرد

محمد نفیسی فر، مدیر کل دیوان محاسبات استان خراسان رضوی، مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه‎ای خراسان رضوی از پروژه “فاروب رومان” نیشابور بازدید کردند.

  عمومی
  1395/05/03

معاون دادستان و قضات دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 6 مشهد از رودخانه ارداک بازدید کردند

محمد بخشی محبی، معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 6 مشهد به همراه جمعی از قضات دادسرا از رودخانه ارداک بازدیدکردند.

  عمومی
  1395/05/03

بهره برداری از ششمین تابلوی اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی در خراسان رضوی

ششمین تابلوی اطلاع رسانی و فرهنگ سازی طرح احیا و تعادل بخشی استان خراسان رضوی در محور مواصلاتی کاشمر – مشهد، واقع در سه راه شادمهر، نصب شده و در معرض دید عموم قرار گرفت.

  روابط عمومی
  1395/05/02
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 32
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 7,994
 • بازدید دیروز : 7,971
 • کل بازدید : 3,748,501
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/27 14:49:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 19-05137617011
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی : info[at]khrw.ir
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435