|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
با مسدود کردن 298 چاه غیر مجاز آب در 5 ماه اول امسال؛

از خروج غیر قانونی بیش از 14 میلیون متر مکعب آب از آبخوان دشت مشهد و فریمان جلوگیری شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، مدیر منابع آب شهرستان مشهد با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های این حوزه و با بیان این مطلب گفت: به استناد گزارش های ارائه شده از ابتدای سال و در طول 5ماهه نخست با تلاش امور و گروه های گشت و بازرسی و اجرائیات و همکاری نیروی انتظامی و اخد دستور قضایی 295حلقه چاه غیر مجاز آب در محدوده شهرستان های مشهد، طرقبه –شاندیز و فریمان پر و 3حلقه چاه غیر مجاز پلمپ شد.

  امور آب مشهد
  1398/06/31

قطع واردات روغن های گیاهی با اختصاص سه میلیون متر مکعب آب از سد درونگر درگز جهت کشت کلزا

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با تاکید بر تامین نیاز آبی تمامی روستاهای استان، گفت: باید برای تکمیل و بهره برداری از طرح های عمرانی بخش آب شرب و صنعت از پتانسیل بخش های خصوصی استفاده کرد.

  عمومی
  1398/06/27
مدیر اداره منابع آب شهرستان سرخس در نشست خبری با اهالی رسانه عنوان کرد:

هیچ آبی از منابع زیرزمینی سرخس به آن سوی مرزها خارج نمی شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، عبادی نژاد گفت: مطالعات علمی نشان می دهد هیچ آبی از منابع زیرزمینی سرخس به آن سوی مرزها خارج نمی شود.

  روابط عمومی
  1398/06/27
توسط گروه اجراییات اداره امور منابع آب مشهد انجام شد:

عملیات ۷ ساعته و توقیف دستگاه حفاری چاه غیر مجاز در نیمه شب

یک دستگاه حفاری غیر مجاز در منطقه ولی آباد مشهد توقیف شد.

  امور آب مشهد
  1398/06/27
کاظم جم عنوان کرد:

برنامه شرکت آب منطقه ای استان برای ارتباط دوسویه با مردم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، اقدامات روابط عمومی این شرکت برای ارتباط بیشتر با مردم و ارائه اطلاعات لازم به افکار عمومی مبتنی بر تولید و انتشار اخبار و گزارشها تشریح شد.

  روابط عمومی
  1398/06/26
رئیس اداره ورزش و سلامت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

کسب رتبه سوم کارکنان شرکت آب منطقه ای در سومین دوره مسابقات سراسری بدمینتون

رئیس اداره ورزش و سلامت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، گفت: کارکنان شرکت آب منطقه ای در سومین دوره مسابقات سراسری بدمینتون موفق به کسب مقام سوم شدند

  عمومی
  1398/06/27
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان با اشاره به اولویت طرح سازگاری با کم آبی عنوان کرد:

برداشت از منابع آبی در خراسان رضوی سه برابر میانگین جهانی است

کاظم جم، مدیر روابط عمومی آب منطقه ای خراسان رضوی در نشست خبری شهرستان سرخس گفت: ما هم اکنون 121 درصد آب تجدیدپذیر در استان را برداشت می کنیم در حالی که استاندارد جهانی آن 40 درصد است؛ این میزان برداشت سه برابر میانگین جهانی است.

  روابط عمومی
  1398/06/26
مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو اعلام کرد:

آغاز فرایند ارسال آثار به جشنواره نیرو و رسانه از ابتدای مهرماه

مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو گفت: علاقه‌مندان به منظور شرکت در دومین جشنواره نیرو و رسانه می‌توانند آثار خود را در بازه زمانی یکم تا 30 مهرماه به دبیرخانه این جشنواره کنند.

  روابط عمومی
  1398/06/26
رییس امور منابع آب تربت جام خبر داد:

انسداد 13 حلقه چاه غیر مجاز در منطقه دشتاب باخرز

13حلقه چاه غیر مجاز در منطقه دشتاب توسط کارشناسان امور منابع آب شهرستان باخرز مسدود و مسلوب المنفعه شد.

  شهرستان ها
  1398/06/23
برگزاری سمینار مسائل اجتماعی در حوزه آب

نقد و بررسی 2 پروژه تحقیقاتی به میزبانی شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد

به منظور نشر و گسترش دستاوردهای حاصل از طرح¬های تحقیقاتی جلسه نقد و بررسی 2 پروژه تحقیقاتی «تحلیل رفتار حفاظت آب کشاورزان استان خراسان رضوی (مورد مطالعه: دشت نیشابور)» و «بررسی و ارزیابی پتانسیل اجتماعی مشارکت ذینفعان در طرح جایگزینی پساب با حقابه قنوات برای مدیریت مقابله با بحران کم آبی گناباد» برگزار شد.

  عمومی
  1398/06/23
معاون آب و آبفای وزارت نیرو؛

تأمین آب شرق کشور مستلزم مدیریت مصرف و انتقال آب است

معاون آب و آبفای وزارت نیرو با بیان اینکه تأمین آب شرق کشور مستلزم مدیریت مصرف، استفاده از پساب، بازچرخانی آب و نظایر این اقدامات است، گفت: ما از استانداران درخواست فعالیت و در نظر گرفتن ابعاد و شرایط کنونی را داریم، در ارتباط با آب دریا مجموعاً برای برداشت آب این سه استان کشور یک میلیارد و 200 میلیون تخصیص دادیم.

  عمومی
  1398/06/20
علایی در جلسه شورای مدیران شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت:

مدیریت آب با افکار عمومی گره خورده است حق نداریم افکار عمومی را نادیده بگیریم

جلسه شورای مدیران آب منطقه ای استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت برگزار شد.

  روابط عمومی
  1398/06/13
امام جمعه سرخس:

کشور با کم آبی روبروست همه باید در مصرف صحیح پیشقدم باشند

کشور با کم آبی روبروست و همه باید در مصرف صحیح پیشقدم باشند حجت الاسلام والمسلمین بختیاری امام جمعه سرخس در نشستی که به مناسبت هفته دولت مدیر اداره منابع آب شهرستان سرخس با جمعی از کشاورزان روستای سنگر در محل دفتر امام جمعه برگزار کرد با بیان این مطلب و گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: به منظور رونق تولید و کاهش مشکلات کشاورزان خواستار بخشش مطالبات سال 94 شرکت آب منطقه ای هستیم.

  روابط عمومی
  1398/06/12
مدیر حفاظت و مهندسی رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی؛

بستر یکی از شریان های کنترل سیلاب مشهد نشانه گذاری می شود

مدیر حفاظت و مهندسی رودخانه های شرکت آب منطقه ای استان پس از بازدید مهندس محمد علایی از کال اسماعیل آباد مطرح کرد مرز بستر کال اسماعیل آباد بر اساس مطالعات انجام شده به زودی نشانه گذاری می شود.

  روابط عمومی
  1398/06/11
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی؛

ضرورت تعامل دو سویه در سطح مسائل و موضوعات آب استان بین مردم و شرکت آب منطقه

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: اخبار باید با داشتن تیترهای جذاب فضای چالشی و تامل برانگیزی را در ذهن مخاطب ایجاد کند که به دنبال آن یک تعامل دو سویه در سطح مسائل و موضوعات آب استان بین مردم و شرکت شکل بگیرد.

  روابط عمومی
  1398/06/11
با همکاری تشکل های کشاورزی در خراسان رضوی؛

177 میلیون مترمکعب از اضافه برداشت آب‌های زیرزمینی کسر شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: ما در حال حاضر 600 میلیون متر مکعب اضافه برداشت از پروانه اولیه داریم که با همکاری کشاورزها توانستیم 177 میلیون مترمکعب از این اضافه برداشت ها را کسر کنیم.

  روابط عمومی
  1398/06/09

تقدیر دادستان مشهد از عملکرد شرکت آب منطقه ای استان

در جلسه شورای اداری استان که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور استاندار، حجت الاسلام والمسلمین علم الهدی، دادستان مشهد،دکتر عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور، دکتر شجاعی دادستان ویژه دیوان محاسبات کشور ،حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر رئیس مجمع نمایندگان استان و مدیران دستگاههای اجرایی و فرمانداران برگزار شد، بر لزوم خدمت‌رسانی صادقانه به مردم تاکید شد.

  روابط عمومی
  1398/06/09
در نشست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با مدیران امور آب استان اعلام شد:

جلوگیری از برداشت غیرقانونی ۱۶۵ میلیون متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی

با انسداد ۷۵۰ حلقه چاه غیرمجاز در ۵ ماه اول سال جاری از برداشت غیرقانونی ۱۶۵ میلیون و ۷۹۳ هزار مترمکعب آب از سفره های زیرزمینی استان خراسان رضوی جلوگیری شد‌.

  روابط عمومی
  1398/06/07
برگزاری سمینار بیلان منابع آب به مناسبت گرامی داشت هفته دولت

نقد و بررسی 2 پروژه تحقیقاتی، پژوهشی به میزبانی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد

به مناسبت گرامی داشت هفته دولت در راستای اهداف عملیاتی سازی شرکت آب منطقه ای استان در حمایت از پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی جلسه نقد و بررسی 2 پروژه تحقیقاتی «استفاده از فناوری سنجش ار دور در برآورد تبخیر-تعرق واقعی و تدقیق مولفه های بیلان آب در مقیاس حوضه آبریز» و «ارزیابی اثرات تغییر اقلیم و تحلیل عدم قطعیت بر مولفه های هیدرولوژیکی حوضه آبریز قره قوم با کمک مدل شبیه سازی SWAT » در محل شرکت برگزار شد.

  روابط عمومی
  1398/06/10
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

انسجام مدیریتی بی نظیری در استان برای بهبود شرایط آب وجود دارد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علایی در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت ظهر چهارشنبه در استانداری برگزار شد، با بیان اینکه ما در دو سال گذشته هیچ تنش آبی در استان خراسان نداشتیم که این مورد به عملکرد خوب مدیران استان در زمینه آب باز می گردد، اظهار کرد: مدیران اگر با مردم در خصوص مشکلات و کمبودهای موجود در حوزه های خود صحبت کنند، به طور قطعی آنان با رضایت به حل مشکلات کمک می کنند، گرچه امروزه فضای مثبتی با همت مدیران در استان حاکم است.

  روابط عمومی
  1398/06/06

بازدید مدیر حراست شرکت آب منطقه ای استان از مجتمع مسکونی هریرود سرخس

به مناسبت گرامی داشت هفته دولت مدیر حراست شرکت آب منطقه ای استان از اداره منابع آب سرخس و مجتمع مسکونی هریرود بازدید کرد .

  روابط عمومی
  1398/06/06

تجهیز 8718 چاه های آب به کنتور حجمی هوشمند در دولت تدبیر و امید

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از تجهیز 8718 چاه های آب به کنتور هوشمند در استان خراسان رضوی خبر داد.

  روابط عمومی
  1398/06/06
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

افتتاح ایستگاه پمپاژ و خط انتقال پساب خین عرب به پرکند آباد

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: افتتاح ایستگاه پمپاژ و خط انتقال پساب خین عرب به پرکند آباد در محدوده رودخانه کشف رود، با مشارکت بخش خصوصی در دست اجرا است و به زودی افتتاح خواهد شد.

  روابط عمومی
  1398/06/06

5 طرح آماده بهره برداری در حوزه مدیریت منابع آب در دولت تدبیر و امید

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از 5 طرح عمرانی آماده بهره برداری در حوزه مدیریت منابع آب در استان خراسان رضوی خبر داد.

  روابط عمومی
  1398/06/06

افزایش ظرفیت آب تنظیمی سدها در استان خراسان رضوی در دولت تدبیر و امید

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: ظرفیت آب تنظیمی سدهای خراسان رضوی در دولت های یازدهم و دوازدهم به 37 میلیون متر مکعب رسیده است.

  روابط عمومی
  1398/06/06
قائم مقام و مشاور مدیرعامل:

سد ابیورد به زودی به بهره برداری می رسد

قائم مقام و مشاور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در جلسه بررسی مشکلات و موانع پیشرفت پروژه سد ابیورد در شهرستان درگز از بهره برداری قریب الوقوع این سد خبر داد. مهندس علیرضا طاهری افزود: با همت و تلاش همه کارشناسان و دست اندرکاران این پروژه با قدرت به اتمام برسد

  روابط عمومی
  1398/06/05

برگزاری دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی

رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: جلسه مدیریت عملکرد شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت و اعضای کمیته مذکور برگزار شد.

  روابط عمومی
  1398/06/06
مدیر امور منابع آب نیشابورخبر داد:

بازگشایی و رفع تصرف از حریم بستر دو رودخانه فصلی در شمال شهر نیشابور

هر ساله با وقوع بارندگی در دامنه های شمالی روستای بشرآباد از بخش مرکزی نیشابور، سیلاب های بزرگی در دو رودخانه فصلی قلعه و حلیرون روی می دهد. و سبب خساراتی به اراضی کشاورزی و مسکونی می شود.

  روابط عمومی
  1398/06/05
مدیر بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی :

افزایش حجم آب سدها ی استان هنوز نگرانی ها درباره مصرف آب را برطرف نکرده است

مدیر بهره برداری و نگه داری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، با ارائه گزارشی از آمار سدهای آبی استان گفت: آمارهای ارائه شده در پر بودن حجم مخازن سد های استان و گزارش های ارائه شده هنوز نگرانی ها را در باره مصرف آب شرب در خراسان رضوی برطرف نکرده است.

  روابط عمومی
  1398/06/05

اولین طرح کشاورزی مبتنی بر سازگاری با کم آبی در درگز اجرا شد

اولین طرح کشاورزی مبتنی بر «سازگاری با کم آبی» در کشور در درگز اجرا شد. در این طرح 8 هکتار از اراضی پایین دست سد درونگر زیر کشت درخت سنجد قرار گرفت و اداره منابع آب شهرستان درگز با اختصاص 1100 مترمکعب آب اجرای طرح را تسهیل کرد. اجرای طرح های سازگاری با کم آبی با توجه به اقلیم خشک و نیمه خشک استان خراسان رضوی از ابتدای سال جاری در دستور کار شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی قرار دارد.

  روابط عمومی
  1398/06/04
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 68
 • بیشترین بازدید همزمان : 351
 • بازدید امروز : 7,546
 • بازدید دیروز : 9,551
 • کل بازدید : 3,498,403
 • آخرین به روزرسانی : 1400/01/28 13:51:45

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار، خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 05137617011-19
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435