|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

از دغدغه تامین آب شرب پایدار برای مردم استان تا شنیدن انتقادات و پیشنهادات همکاران در یک سفر استانی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی همزمان با سفر استاندار به شهرستان سرخس و بازدید از سد دوستی محمدعلائی و تعدادی از مدیران که ایشان را همراهی می کردند تامین آب شرب پایدار و مطمئن برای تمامی نقاط استان را وظیفه اصلی شرکت بیان کرد و گفت شرکت آب منطقه ای استان با تمام ظرفیت و داشتن پتانسیل و دانش حتمی نخواهد گذاشت هیچ کدام از هم استانی های عزیز از زائرین امام مهربانی ها از نبود آب شرب سالم در مضیقه باشند، علایی با بیان اینکه سد دوستی به عنوان اصلی ترین منبع تامین آب شرب کلانشهر مشهد از ذخیره خوبی برای امسال و سال آینده برخوردار است اظهار کرد این سد که در که سال ۸۴ به بهره‌برداری رسید تاکنون توانسته بخش اعظمی از نیاز آب شرب شهر مشهد را تامین کند که این بیانگر نگاه دقیق و آینده نگری مسئولین در زمان طراحی و اجرای آن بوده است.

  شهرستان ها
  1399/10/27

توسعه مدیریت مشارکتی با حضور نمایندگان کشاورزان در جلسات تصمیم‌گیری

سعید ایزدی-سرخس: جلسه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با نمایندگان و تشکل‌های کشاورزی شهرستان سرخس برگزار شد. "علایی" که مانند همیشه از هر فرصتی برای توسعه "مدیریت مشارکتی" استفاده می‌کند، این بار بعد از همراهی استاندار خراسان رضوی و نماینده مردم سرخس در مجلس شورای اسلامی در بازدید از سد دوستی و چاه‌های دشت سرخس و سپس دیدار و گفتگو با همکاران اداره منابع آب سرخس، در جلسه‌ای که مسئولین و نمایندگان کشاورزان و همچنین نمایندگان تعاونی‌‌های آب‌بران حضور داشتند، شرکت کرد.

  شهرستان ها
  1399/10/26

تلاش برای رفع نیاز آبی کشاورزان لطف‌آباد نتیجه داد

توحید خدابخشی-درگز: اقدام برای رفع نیاز آبی شهرداری و کشاورزان لطف‌آباد درگز، با اهتمام آب منطقه‌ای به نتیجه رسید.

  شهرستان ها
  1399/10/25

۶۷ حلقه چاه غیرمجاز با مشارکت کشاورزان در تربت‌جام مسدود شد

یاسر سلیمانی- تربت جام: در راستای صیانت از منابع آبی از ابتدای دیماه، ۶۷ حلقه چاه غیرمجاز نیمه عمیق، با مشارکت و مساعدت کشاورزان در روستای استجرد از توابع بخش بالاولایت باخرز پر و مسدود شد.

  شهرستان ها
  1399/10/25

لیگ خبری در شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به ایستگاه پایانی رسید

گروه خبر - در نشستی که با حضور مدیر و کارشناسان روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی برگزار شد، برترین‌های نخستین دوره لیگ خبر امورهای آب شهرستان‌های خراسان رضوی معرفی شدند.

  عمومی
  1399/10/23

تقدیر از برترین های اخلاق اداری، اسلامی

از تعدادی از همکاران که جزو  برترین های مزین به اخلاق اداری، اسلامی هستند تقدیر شد.

  عمومی
  1399/10/23
رئیس پژوهشکده آب و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد:

رویداد ملی آب مشهد در بهمن و اسفند ماه جاری برگزار خواهد شد

رئیس پژوهشکده آب و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد گفت: این رویداد شامل دو کنفرانس ملی هیدرولیک ایران و کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران است.

  عمومی
  1399/10/23

فراهم شدن امکان صدور و پرداخت الکترونیکی قبوض آب های کشاورزی از ابتدای سال جاری و اطلاع‌رسانی قبوض به مشترکین در آذرماه سال ۱۳۹۹

مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال جاری امکان صدور و پرداخت الکترونیکی قبوض آب های کشاورزی و خدمات فراهم گردیده و اطلاع‌رسانی قبوض در آذرماه سال ۹۹ انجام شد.

  عمومی
  1399/10/22
مدیر تحقیقات برنامه‌ریزی و بررسی‌های اقتصادی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی خبرداد:

افتتاح طرح گردشگری سد درونگر در بهمن ماه جاری

مدیر تحقیقات برنامه‌ریزی و بررسی‌های اقتصادی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طرح گردشگری سد درونگر با سرمایه گذاری اولیه 250 میلیارد ریال در هفته اول بهمن ماه سال جاری افتتاح می‌شود.

  عمومی
  1399/10/22

تقدیر رضا انجم شعاع از شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی بابت دریافت سیب سلامت از شبکه بهداشت و درمان استان

معاون وزیر نیرو در امور مجلس، مالی و پشتیبانی گفت: از مدیریت و راهبری مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی و همکاری کارکنان خدوم این شرکت در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا و در عین حال خدمت رسانی بی وقفه به مردم عزیز، تقدیر و تشکر می‌کنم.

  عمومی
  1399/10/22

جلسه شورای اداری فیروزه با هدف بررسی تامین پایدار آب شرب برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آب ‌و فاضلاب خراسان رضوی گفت: برای تکمیل طرح‌های روستایی در این استان از محل صندوق توسعه بالغ بر ۴۵۰ میلیارد تومان و برای زیرپوشش قراردادن ۲۲۰ روستایی ۲۶۰ میلیارد تومان مورد نیاز است.

  شهرستان ها
  1399/10/20

جلوگیری از برداشت غیرقانونی 2 میلیون و 200 هزار مترمکعب آب در دشت سرخس

سعید ایزدی- سرخس: با انسداد 39 حلقه چاه غیرمجاز آب، از برداشت غیر قانونی 2 میلیون و 200 هزار مترمکعب آب از منابع زیر زمینی در دشت سرخس جلوگیری شد.

  شهرستان ها
  1399/10/20
استاندار خراسان رضوی:

اتمام پروژه ابیورد و ساخت شبکه پایاب سد درونگر از اولویت های سال 1400 خواهد بود

توحید خدابخشی-درگز: استاندار خراسان رضوی در اولین سفر شهرستانی خود به درگز سفر کرد. "محمدصادق معتمدیان" در بازدید از مناطق مختلف شهرستان درگز از نزدیک با مردم دیدار و در جریان مشکلات و مطالبات آنها قرار گرفت.

  شهرستان ها
  1399/10/20
قائم مقام شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبر داد:

سهم استان های سیستان و بلوچستان و خراسان های جنوبی و رضوی از خط انتقال آب چابهار مشخص شد

مطالعات اجتماعی فاز اول شیرین سازی وخط انتقال آب از سواحل چابهار به استان های شرق کشور با اولویت جغرافیایی و مکانی دروزارت نیرومورد توجه قرار گرفته است و با تخصیص 400میلیون مترمکعب اب در سال به بخش خدمات و صنعت مرحله اول آغاز شد که از این میزان 220 میلیون متر مکعب به استان سیستان و بلوچستان، 60 میلیون مترمکعب خراسان جنوبی و 120 میلیون متر مکعب به استان خراسان رضوی تخصیص یافت.

  عمومی
  1399/10/20

تقدیر وزیر نیرو از شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی به پاس کسب رتبه برتر در عرصه پژوهش و فناوری در صنعت آب کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، وزیر نیرو با اهدای لوح تقدیر از مدیر عامل و همکاران شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی به خاطر کسب رتبه برتر در زمینه تحقیقات تقدیر کرد.

  عمومی
  1399/10/19
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبر داد:

تقدیر از رابطان برتر خبری در سالگرد تاسیس شرکت

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی و انعکاس اخبار در رسانه های استان از تقدیر رابطان در سالگرد تاسیس این شرکت خبر داد.

  روابط عمومی
  1399/10/17

دبیر کمیته تحقیقات و فناوری شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی پژوهشگر برتر بخش صنعت آب وزارت نیرو شد

دکتر رضا براتی، دبیر کمیته تحقیقات و فناوری شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی موفق به کسب رتبه نخست «پژوهشگران برتر بخش صنعت آب» وزارت نیرو شد.

  عمومی
  1399/10/16
مدیر امور منابع آب شهرستان مشهد:

پر و مسلوب المنفعه شدن ۵۲۲ حلقه چاه غیرمجاز در هشت ماهه ابتدایی سال جاری

مدیر امور منابع آب شهرستان مشهد گفت: در هشت ماهه ابتدایی سال جاری تعداد ۵۲۲ حلقه چاه غیرمجاز پر و مسلوب المنفعه شدند.

  شهرستان ها
  1399/09/11
مدیریت بهره‌برداری از سدهای آب شرب مشهد:

اورهال تجهیزات اتاق شیر سد طرق با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان طی دو ماه صورت گرفت

مدیریت بهره‌برداری از سدهای آب شرب مشهد گفت: وظیفه شیرهای سیلندری ثابت نگه داشتن و تنظیم دقیق ارتفاع آب در حوضچه آب‌گیر به منظور فراهم کردن شرایط کار دریچه نیرپیکی است.

  عمومی
  1399/09/11
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی خبر داد:

کسب رتبه نخست شاخص مدیریت سبز در کشور و استان

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: این شرکت توانست در بیست و سومین جشنواره شهید رجائی رتبه نخست شاخص مدیریت سبز را بین 32 شرکت آب منطقه‌ای در کشور و همچنین رتبه نخست در بین 57 دستگاه اجرائی در استان خراسان رضوی را کسب کند.

  روابط عمومی
  1399/09/11
با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، فرماندار شهرستان سرخس و نمایندگان تشکل های کشاورزی

تفاهم نامه مشارکتی سازگاری با کم آبی امضا شد

تفاهم نامه مشارکتی سازگاری با کم آبی و تعادل بخشی منابع آب شهرستان سرخس بین شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و نمایندگان تشکل های کشاورزی شهرستان سرخس امضا شد.

  شهرستان ها
  1398/09/11
با هوشمند سازی تمام چاه های کشاورزی صورت گرفت:

صرفه جویی 20 درصدی برداشت منابع آب زیر زمینی سبزوار

برای جلوگیری از برداشت های بی رویه از منابع آب های زیر زمینی 100درصد چاه های دارای پروانه کشاورزی شهرستان سبزوار در استان خراسان رضوی مجهز به شمارشگر هوشمند شده اند.

  شهرستان ها
  1398/07/30
معاون آبفای وزیر نیرو:

20 درصد از کسری آب کشور متعلق به خراسان رضوی است

معاون آبفای وزیر نیرو با بیان اینکه 20 درصد از کسری آب کشور از آن خراسان رضوی است، گفت: هم اکنون در ۱۷ استان برنج کاشته می شود که این آمار فاجعه بار است زیرا در خوزستان ۴ برابر سال گذشته برنج کاشته شده است.

  عمومی
  1398/06/21
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

شناسایی مشکل فاضلاب خانگی حاشیه شهر مشهد طی سه ماه آینده

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طی سه ماه آینده با همکاری دو شرکت آب منطقه ای و آب و فاضلاب مشهد تعداد روستاهایی که دارای فاضلاب خانگی هستند شناسایی و حجم فاضلاب منتهی به کشف رود مشخص می شود.

  عمومی
  1398/06/21
استاندار خراسان رضوی مطرح کرد:

انتقال آب از دریای عمان با هدف مدیریت یکپارچه آب و خاک انجام می شود

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه طرح انتقال آب از چابهار به شرق کشور مورد تائید مقام معظم رهبری قرار گرفته است، گفت: این اقدام با هدف مدیریت یکپارچه آب و خاک در شرق کشور انجام می شود.

  عمومی
  1398/06/20
مدیرعامل شرکت آب منطقه خراسان رضوی:

تخلیه روستاهای شرق کشور بر مبنای نیاز آبی/طرح سازگاری با کم آبی در کنار طرح انتقال آب پاسخگوی نیاز آبی شرق کشور

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با بیان اینکه تخلیه روستاهای شرق کشور براساس نیاز آبی بوده است، گفت: با توجه به گرم شدن زمین طرح سازگاری با کم آبی برای مقابله با کمبود آب کافی نیست و ما نیازمند شیرین سازی و انتقال آب از دریای عمان هستیم.

  عمومی
  1398/06/20
مدیر منابع آب مشهد مقدس خبر داد:

انسداد 198 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان مشهد

198 حلقه چاه غیرمجاز طی 4 ماه ابتدای سال 98 مسدود و متخلفان به مقامات قضایی معرفی شدند.

  امور آب مشهد
  1398/05/14
فرماندار قوچان:

تا پایان امسال 300 حلقه چاه غیرمجاز مسدود می شود

در همایش اطلاع رسانی طرح سازگاری با کم آبی ویژه روحانیون قوچان، فرماندار این شهرستان درباره اهمیت اطلاع رسانی و برگزاری همایش ها و نشست های هم اندیشی مطالبی را بیان کرد.

  روابط عمومی
  1398/05/14

تحقق اهداف استراتژیک از شاخص های ارزیابی عملکرد

محمد علائی در دیدار با کوکب موسوی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی گفت: درصد منظم تحقق اهداف ترسیم شده در افق 1404 برای شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در داشبورد مدیریت یکی از شاخص های مهم ارزیابی عملکرد مدیران است.

  روابط عمومی
  1398/05/14

فراخوان پروژه های تحقیقاتی 1397

پژوهشگران محترم می­توانند پس از بررسی عناوین و RFP مربوطه، فرم پروپوزال تکمیل شده را به همراه مدارک زیر حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه­ شنبه 1397/07/10 به گروه تحقیقات کاربردی این شرکت ارسال نمایند.

  روابط عمومی
  1397/06/19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 31 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 33
 • بیشترین بازدید همزمان : 255
 • بازدید امروز : 2,653
 • بازدید دیروز : 10,456
 • کل بازدید : 2,952,466
 • آخرین به روزرسانی : 1399/10/29 08:03:52

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : مشهد، بلوار، خیام، نبش خیام جنوبی 35
 • کدپستی : 9185916196
 • تلفن : 05137617011-19
 • فاکس : 05137613008
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک : 30006394
 • تلفن گویا : 31435