دوشنبه, 1 مرداد 1397

 

 

کسب رتبه برتر شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در ارزیابی عملکرد بیستمین جشنواره شهید رجایی استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، این شرکت موفق شد در میان ٥٢ دستگاه اجرایی استان رتبه برتر در شاخص‎های عمومی ارزیابی عملکرد بیستمین جشنواره شهید رجایی را کسب کند.  

بیستمین جشنواره شهید رجایی استان خراسان رضوی به منظور تقدیر از تلاش گران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نهادینه کردن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

استاندار خراسان رضوی، ضمن تبریک سالروز ولادت امام هادی (ع) و عید غدیر، با اشاره به روحیه ساده زیستی و خدمت خالصانه شهیدان رجایی و باهنر که سبب ماندگاری آن ها در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران شده است گفت: مسئولان تمام دستگاه ها این روحیه را در تعامل و ارتباط با کارکنان خود داشته باشند و مردم را تکریم کنند.

"علیرضا رشیدیان" هر مسئولیت و مقام را فرصتی زودگذر برای خدمت به مردم دانست که اگر در جهت خدمت خالصانه به مردم باشد بهترین ثمره را دارد.

وی با اشاره به اهمیت کار بهینه گفت: کارکنان بایستی تمام توان و استعداد خود را جهت انجام مسئولیتشان به کار گیرند و با رعایت حقوق اجتماعی، نگاه عدالت محورانه به مردم داشته باشند.

استاندار خراسان رضوی، در خصوص هماهنگی بین دستگاه های استان گفت: تمام مسئولان تلاش کنند بیش از گذشته در حوزه اهداف کلان نظام هم افزایی و هم پوشانی داشته باشند.

"رشیدیان"، ملاک ارزیابی ها را سیاست های کلان نظام جهموری اسلامی عنوان کرد و افزود: در دولت یازدهم تلاش بر توجه به موضوعات مختلف از جمله اصلاح نظام استخدامی بوده است.

وی هدف جشنواره شهید رجایی را ارتقای رفتارهای مثبت و سازنده کارکنان دستگاه های اجرایی دانست و از تمام همکاران صادق و با انگیزه در استان تشکر کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان خراسان رضوی نیز به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان پرداخت؛ و جشنواره شهید رجایی را فرصت مناسبی جهت انعکاس فرصت ها و تهدیدات دستگاه ها دانست.

"جمشیدی" استفاده از نتایج این ارزیابی را برای افزایش بهره وری و اصلاح نظام اداری موثر دانست.

منبع خبر: روابط عمومی آب منطقه ای خراسان رضوی

دیدگاه کاربران