چهارشنبه, 2 آبان 1397

 

معاون رئیس جمهور در بازدید از پروژه رودخانه تاریخی "کشف رود"؛

 

کشف رود، نماد اراده و همکاری ملی

معاون رئیس جمهور در حاشیه سفر رئیس جمهور و هیات دولت به خراسان رضوی، پروژه رودخانه تاریخی "کشف‎رود" را نمادی از اراده و همکاری ملی عنوان کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، "دکتر محمد باقر نوبخت" معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، به همراه استاندار و مسئولین خراسان رضوی عصر امروز از پروژه بزرگ کشفرود دیدن کردند.

معاون رئیس جمهور فعالیت های انجام شده در حاشیه رودخانه کشف رود را یک حماسه خواند و آن را نمادی از اراده و همکاری ملی دانست.

نوبخت سهم خراسان رضوی را از اعتبارات تخصیص داده شده بالغ بر هزار و هشتصد و بیست میلیارد تومان بیان و هدف از سفرهای استانی را مشاهده پیشرفت عملیاتی پروژه ها و طرح ها عنوان کرد؛ و این سازمان را مسئول پیگیری و ابلاغ اعتبارات و تخصیص آن ها برای انجام تعهدات دانست.

وی از مدیریت شایسته علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، رضا جمشیدی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیران شرکت های تابعه وزارت نیرو تشکر و از همکاری با این عزیزان ابراز خشنودی کرد.

این مقام مسئول با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص کشف رود، گفت: کشف رود نمونه بارزی از همکاری دستگاه های اجرایی مختلف با یکدیگر به شمار می رود که دوشادوش دولت برای رفع آلودگی های این رودخانه تاریخی اقداماتی انجام داده اند و خواهند داد.

وی در پایان ضمن اظهار امیدواری برای اتمام پروژه ها و طرح های خراسان رضوی، بیان کرد: امیدواریم اقدامات و فعالیت های انجام شده در خراسان رضوی از دید مردم فهیم این استان مخفی نماند و رضایت آن ها را بعد از اتمام پروژه ها و طرح ها بدست آوریم.

منبع خبر: روابط عمومی

دیدگاه کاربران