دوشنبه, 30 مهر 1397

 

شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی؛

 

کسب رتبه دوم در ارزیابی عملکرد سال 94 شرکت های آب منطقه ای کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در ارزیابی عملکرد سال 1394 ، این شرکت موفق به کسب رتبه دوم در بین شرکت های آب منطقه ای کشور شد.  

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، با اعلام این خبر افزود: این شرکت توانست همانند ارزیابی سال 93 جزو سه شرکت برتر صنعت آب کشور شود.

محمدحسین جعفری دلیل این موفقیت را برنامه ریزی و تدوین چشم انداز و اهداف استراتژیک شرکت آب منطقه ای استان تا سال 1404 برشمرد.

وی با بیان این که تمامی همکاران شرکت در تدوین این سند مشارکت داشته اند، مهم ترین عامل را بالا بودن تعلق سازمانی و حس مشارکت کارکنان برشمرد.

جعفری ابراز امیدواری کرد با توجه به برنامه ریزی هایی دقیق و جامعی که در تمامی حوزه های شرکت آب منطقه ای استان به ویژه در معاونت حفاظت و بهره برداری انجام شده است بتوانیم از بحران آب که سال هاست کشور و به طور حادتر استان خراسان رضوی با آن مواجه است، عبور نماییم.

در ارزیابی عملکرد سال 94 صنعت آب کشور، شرکت های آب منطقه ای فارس، خراسان رضوی و تهران توانستند به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کنند.

شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی همچنین در ارزیابی سال 94 دستگاه های اجرایی سطح استان در جشنواره شهید رجایی توانست رتبه برتر در شاخص های عمومی را کسب کند.

منبع خبر: روابط عمومی

دیدگاه کاربران