چهارشنبه, 2 آبان 1397

 

 

کسب رتبه نخست شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در ارزیابی عملکرد نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان

نوزدهمین جشنواره شهید رجایی استان خراسان رضوی به منظور تقدیر از دستگاه های برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در راستای پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و سیاست‎های ابلاغی نظام اداری و اهداف دولت تدبیر و امید مبنی بر نهادینه نمودن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.  

استاندار خراسان رضوی در این جشنواره گفت: از جمله ضروریات در اصلاح نظام اداری، ارزیابی و ارزشیابی عملکرد ها به صورت مستمر است.

"علیرضا رشیدیان" ضمن تاکید بر «نهادینه سازی فرهنگ سازمانی مبتنی بر ارزش های اسلامی و کرامت انسانی» و «ارج نهادن به سرمایه های انسانی و اجتماعی» که در راس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری اند، بهبود مستمر کیفیت خدمات اداری و تامین رضایت شهروندان را به عنوان شاخص های اساسی در بحث موفقیت دستگاه های اجرایی دولت و انجام هدفمند آن ها در سازمان ها بیان کرد.

وی عنوان کرد: همواره همه دولت ها به دنبال اصلاح نظام اداری بوده اند، اما این موضوع در میان گرفتاری های اداری و روزمرگی ها موجب شده تا رسیدن به نظام ایده آل اداری فاصله زیادی داشته باشیم.

رشیدیان افزود: توجه به اهداف شکل گیری سازمان ها و دستگاه ها از جمله مباحثی است که باید مورد توجه قرار گیرد، زیرا در سیر زمان این اهداف به فراموشی سپرده شده است و امروز باید این وظایف دوباره یادآوری شود و در راستای ارائه خدمات صحیح و سریع به مردم و بخش های مربوطه اقدام کنیم.

وی در موضوع انتخاب دستگاه ها و کارمندان نمونه و برتر هم گفت: از دیدگاه ما تمامی کارمندان و افرادی که با تمام توان و ظرفیت برای گره گشایی از امور مردم و انجام وظایف و ماموریت ها تلاش می کنند، نمونه اند.

رشیدیان تصریح کرد: حل مشکلات مردم و خدمت به آنان نعمت و فرصتی است در اختیار ما که باید از آن در این راستا بهره برد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی نیز هدف از برگزاری این جشنواره را تقدیر و ارج نهادن به زحمات مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی کشور بیان کرد.

"رضا جمشیدی" ضمن اشاره به نقش و جایگاه نظام اداری در توسعه نظام، افزود: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل گردیده، انتظار می رود کلیه سازمان ها، ادارات و دستگاه های اجرایی استان با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های نیرومند استان، در تمامی فعالیت های خود ضمن در اولویت قراردادن رویکردهای اقتصاد مقاومتی، بیش از پیش تلاش نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، در پایان این مراسم از 9 دستگاه برتر استانی تقدیر شد؛ که شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی موفق به کسب رتبه نخست در شاخصهای عمومی شد.

منبع خبر: روابط عمومی

دیدگاه کاربران